*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

ALTEJA: 100% prírodný ľanový olej altajský 100 ml

ALTEJA

Ľanový olej lisovaný za studena, nerafinovaný 

Ľanový olej je jedinečný produkt. Obsahuje komplex polynenasýtených mastných kyselín: Omega-3 a Omega-6. Sú to životne dôležité kyseliny, pretože samotné telo ich nemôže syntetizovať, ale prijíma ich spolu s jedlom. Omega-3 sa navyše nachádza iba v ľanovom oleji a rybom tuku, pričom  jeho obsah v oleji je dvakrát vyšší. Použitie ľanového oleja pomáha znižovať chuť do jedla. Komplex kyselín zlepšuje metabolizmus v tele, ako aj metabolizmus tukov. To všetko prispieva k úbytku hmotnosti. Predpokladá sa, že denné používanie ľanového oleja pomáha predchádzať vzniku mŕtvice a infarktu myokardu. Pomáha znižovať hladinu cholesterolu a normalizovať hmotnosť, preto sa odporúča pre pacientov s cukrovkou.  V kozmetike: Ľanový olej sa používa na urýchlenie rastu a posilnenie vlasov, pri problémoch so seborrheou a suchými vlasmi. Odporúča sa votrieť olej do pokožky hlavy a rozložiť ho po celej dĺžke vlasov. Po 10-30 minútach umyte vlasy šampónom. Ľanový olej hydratuje, upokojuje pokožku, vyhladzuje jemné vrásky. Môžete ho použiť v noci namiesto krému na tvár a ruky alebo pridať niekoľko kvapiek do krému. Neodporúča sa aplikovať olej na pokožku okolo očí. Ráno sa umyte teplou vodou a prípravkom na umývanie tváre.


  • Na dotaz
€3,50
Kategória: Bio oleje
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná...
 

ALTEJA

Ľanový olej lisovaný za studena, nerafinovaný 

Ľanový olej je jedinečný produkt. Obsahuje komplex polynenasýtených mastných kyselín: Omega-3 a Omega-6. Sú to životne dôležité kyseliny, pretože samotné telo ich nemôže syntetizovať, ale prijíma ich spolu s jedlom. Omega-3 sa navyše nachádza iba v ľanovom oleji a rybom tuku, pričom  jeho obsah v oleji je dvakrát vyšší. Použitie ľanového oleja pomáha znižovať chuť do jedla. Komplex kyselín zlepšuje metabolizmus v tele, ako aj metabolizmus tukov. To všetko prispieva k úbytku hmotnosti. Predpokladá sa, že denné používanie ľanového oleja pomáha predchádzať vzniku mŕtvice a infarktu myokardu. Pomáha znižovať hladinu cholesterolu a normalizovať hmotnosť, preto sa odporúča pre pacientov s cukrovkou. 

Spôsob použitia: Odporúča sa užívať ľanový olej hodinu pred alebo hodinu po jedle 1 polievkovú lyžicu 2-krát denne. Doba užívania je 4-6 mesiacov. Olej sa môže pridávať do šalátov, kaší alebo iných hotových jedál, zmiešať s kefírom, jogurtom alebo tvarohom, pridávať do pečiva. Počas tepelného spracovania stráca ľanový olej svoje užitočné vlastnosti.

V kozmetike: Ľanový olej sa používa na urýchlenie rastu a posilnenie vlasov, pri problémoch so seborrheou a suchými vlasmi. Odporúča sa votrieť olej do pokožky hlavy a rozložiť ho po celej dĺžke vlasov. Po 10-30 minútach umyte vlasy šampónom. Ľanový olej hydratuje, upokojuje pokožku, vyhladzuje jemné vrásky. Môžete ho použiť v noci namiesto krému na tvár a ruky alebo pridať niekoľko kvapiek do krému. Neodporúča sa aplikovať olej na pokožku okolo očí. Ráno sa umyte teplou vodou a prípravkom na umývanie tváre.

Krajina pôvodu:  Rusko

Ingredients: 100% nerafinovaný ľanový olej,

Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: