LEKRA-SET ALTAJ Dary prírody Čaga 50 g
Popis
LEKRA-SET ALTAJ
Dary prírody
Čaga
Séria liečivých bylín bola zostavená na základe stáročných skúseností ľudovej medicíny, a byliny boli nazbierané v najčistejšej oblasti Sibíri, nazývanej "Perla Sibíri" - v altajských horách.
Preparáty s čagou majú antimikróbne a protizápalové, hojivé, diuretické a žlčopudné vlastnosti. Stimulujú centrálny nervový systém a neurohumorálny systém tela, zlepšujú metabolizmus, zloženie krvi, obnovujú činnosť enzýmových systémov, regulujú činnosť srdcovo-cievneho a dýchacieho systému, zvyšujú ochranné sily organizmu, bránia rastu nádorov, normalizujú mikroflóru tráviaceho traktu a jeho činnosť, majú celkovo posilňujúci účinok. Odporúčajú sa pri vredoch, gastritíde, a tiež pre onkologických pacientov ako symptomatický prostriedok na zlepšenie celkového stavu pacientov. Používa sa tiež pri liečbe tuberkulózy, cukrovky, ženských ochorení (mastopatii, cystách).
Spôsob prípravy a použitie: 1 lyžičku (1,5-2,0 g) čagy zalejeme 1 šálkou (200 ml) vriacej vody, neacháme 15 minút lúhovať, scedíme. Dospelí užívajú po 1/4 šálka (50 ml) nápoja 4 krát denne, alebo 1/2 šálky (100 ml) 2-krát denne, alebo 1 šálku (200 ml) 1 krát denne počas jedla. Dĺžka liečby je 1 mesiac. V prípade potreby môžeme kúru zopakovať. Uchovávame v chladničke. Môžete opakovane užívať počas celého roka. Pred použitím sa poraďte s lekárom.
Upozornenie: Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek čaju.
Krajina pôvodu: Rusko
Skladovanie: 5ºC - + 25ºC; vlhkosť nižšia ako 75%. Uchovávajte v pôvodnom balení na tmavom mieste.
Obsah: 50 g
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.