*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

TEAVIT Gorčakovský Ivan-čaj sypaný 40 g

TEAVIT

Gorčakovský Ivan-čaj

Legendárny ruský čaj. 100% organický.  Listy a súkvetia Ivan-čaju boli pozbierané v  ekologicky čistých miestach Novgorodskej oblasti. Vďaka použitiu najnovších technológií fermentizácie a sušenia infračervenými karbónovými lampami v šetrnom režime, v produkte sa uchovali všetky prospešné látky a vďaka granulácii a vnútornej fermentizácii granúl, zvyšuje sa kvalita Ivan-čaju počas jeho prípravy a uskladnenia.

Zloženie: granulované a fermentizované listy a súkvetia Ivan-čaju (Kyprina úzkolistá - Chamerion angustifolium)

 

 

  • €4,95 €0,50 –10 %
  • Skladom
€4,45
Kategória: Bylinné tablety, kvapky, tinktúry, sirupy a séra
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
 

TEAVIT

Gorčakovský Ivan-čaj

Listy a súkvetia Ivan-čaju boli pozbierané v  ekologicky čistých miestach Novgorodskej oblasti. Vďaka použitiu najnovších technológií fermentizácie a pri teplote nižšej ako 40°C, v produkte sa uchovali všetky prospešné látky. Vlastnosti Ivan-čaju sa zlepšujú počas jeho prípravy a dlhodobého uskladnenia.

Zloženie: granulované a fermentizované listy a súkvetia Ivan-čaju (Kyprina úzkolistá - Chamerion angustifolium)

Spôsob použitia: Opláchnite porcelánový čajník vriacou vodou. Zalejte 1-2 lyžičky čaju šálkou vriacej vody. Lúhujte aspoň 10 min. Potom dolejte do čajníka horúcu vodu a premiešajte drevenou lyžicou. Počkajte ešte 5 minút a nalejte do šálok. Znovu zalejte čajník vriacou vodou. Lúhujte 10 min. Druhý nápoj bude ešte chutnejší a prospešnejší. Vo všeobecnosti sa Ivan-čaj môže zaliať niekoľkokrát. Po určitom čase pitia Ivan-čaju pocítite výrazný rozdiel medzi ním a inými čajmi. 

Upozornenie: Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek čaju. 

Krajina pôvodu: Rusko

Skladovanie: 5ºC - + 25ºC; vlhkosť nižšia ako 75%

Obsah: 40 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: