*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

DEODORAČNÝ OLEJ HORČÍKOVÝ 35% obohatený jódom 100 ml

DEODORAČNÝ OLEJ HORČÍKOVÝ 35%

obohatený jódom

Sprej s horčíkovým olejom je úplne prírodný a ekologický výrobok s funkciou deodorantu.  Na rozdiel od bežných antiperspirantov neblokuje vylučovanie potu, ale neutralizuje zápach na povrchu pokožky. Používanie oleja je úplne bezpečné pre naše telo.  - prirodzene sa vyskytuje napríklad v morskej vode.  Horčíkový olej možno používať ako pomocný prostriedok pri starostlivosti o pleť s akné.  Horčík pozitívne pôsobí v kombinácii s anorganickým jódom na úroveň vlhkosti pokožky.  Jód napomáha čisteniu pleti zvýšením absorpcie horčíka a chráni ju pred škodlivými vonkajšími faktormi.  Pôsobí ako prírodné antiseptikum.  Pri použití ekologicky šetrného obalu z hnedého skla vybaveného prídavným rozprašovačom je používanie prostriedku efektívne, pohodlné a ekologické. Dermatologické testy potvrdili, že nevyvoláva alergické reakcie a podráždenie.


  • Skladom
€5,45
Kategória: Deodoranty a antiperspiranty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

DEODORAČNÝ OLEJ HORČÍKOVÝ 35%

obohatený jódom

Sprej s horčíkovým olejom je úplne prírodný a ekologický výrobok s funkciou deodorantu.  Na rozdiel od bežných antiperspirantov neblokuje vylučovanie potu, ale neutralizuje zápach na povrchu pokožky. Používanie oleja je úplne bezpečné pre naše telo.  Prirodzene sa vyskytuje napríklad v morskej vode. Horčíkový olej možno používať ako pomocný prostriedok pri starostlivosti o pleť s akné.  Horčík pozitívne pôsobí v kombinácii s anorganickým jódom na úroveň vlhkosti pokožky.  Jód napomáha čisteniu pleti zvýšením absorpcie horčíka a chráni ju pred škodlivými vonkajšími faktormi.  Pôsobí ako prírodné antiseptikum.  Pri použití ekologicky šetrného obalu z hnedého skla vybaveného prídavným rozprašovačom je používanie prostriedku efektívne, pohodlné a ekologické. Dermatologické testy potvrdili, že nevyvoláva alergické reakcie a podráždenie.

Spôsob použitia:  Naneste na čistú suchú pokožku podpazušia. Môžete použiť aj ako telový sprej alebo na masáž tela.  

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: Poľsko

Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.