*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

LABORATORIA EMANSI Kozmetický krém PODNOGOTNYJ na rýchlu regeneráciu a rast nechtov 15 ml

  • 1 z 2

Kozmetický krém PODNOGOTNYJ

na rýchlu regeneráciu a rast nechtov

Nádherný necht za 90 dní! Recept na rýchly rast nechtu po jeho poškodení (plesňou, úrazom) a po jeho strhnutí. Regenerácia nechtového lôžka po odstránení nechtu. Pevná kutikula a necht. Úplné obnovenie nechtu s použitím tohto krému je niekoľkonásobne rýchlejšie. Krém obsahuje alantoín, ktorý zabezpečuje regeneráciu tkanív (potvrdené spoločnosťou Merck - Nemecko) a extrakt ginkgo biloba, ktorý znižuje zápal (potvrdené spoločnosťou Indena - Taliansko).  

  • €9,59 €0,30 –3 %
  • Na dotaz
€9,29
Kategória: Krémy, gély, tinktúry na kožné problémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
Položka bola vypredaná...
 

LABORATORIA EMANSI

Kozmetický krém PODNOGOTNYJ

na rýchlu regeneráciu a rast nechtov

Nádherný necht za 90 dní! Recept na rýchly rast nechtu po jeho strhnutí. Regenerácia nechtového lôžka po odstránení nechtu. Pevná kutikula a necht. Úplné obnovenie nechtu s použitím tohto krému je niekoľkonásobne rýchlejšie. Krém obsahuje alantoín, ktorý zabezpečuje regeneráciu tkanív (potvrdené spoločnosťou Merck - Nemecko) a extrakt ginkgo biloba, ktorý znižuje zápal (potvrdené spoločnosťou Indena - Taliansko).  

Spôsob použitia:  Nanášajte krém na necht a jeho okolie 1-2x denne.  Minimálna doba liečenia 4-6 týždňov. Nepoužívajte náplasť! Vhodné použiť po aplikácii krému Nogtevit na nechirurgické odstránenie poškodeného nechtu.

Upozornenie: Na vonkajšie použitie.

Ingredients: deionized water, polyacrylamide, C13-14 isoparaffin, Laureth-7, propylene glycol, PEG-40, hydrogenated paraffin and castor oil, urea, D - panthenol, a derivative of thyme oil, allantoin, camphor, essential oils of tea tree, lavender, peppermint oil, psyllium, ginkgo biloba, metilhlorizotiazolinon, methylisothiazolinone.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 15 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: