*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na rany a modriny BADIAGA 100 ml

911+   Gél -balzam na rany a modriny

BADIAGA

Gél je vyrobený na báze baďagy - jedinečného prírodného prostriedku na rôzne poranenia a modriny. Obsahuje výťažky z harmančeka, pagaštanu konského,  esenciálny čajovníkový a jalovcový olej a olej arniky. Podporuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív, posilňuje steny ciev a kapilár, znižuje opuchy a prispieva k urýchleniu resorpcie hematómov, má antiseptický a upokojujúci účinok.

  • €6,75 €0,50 –7 %
  • Skladom
€6,25
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

911+   Gél -balzam na rany a modriny

BADIAGA

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Gél je vyrobený na báze baďagy - jedinečného prírodného prostriedku na rôzne poranenia a modriny. Obsahuje výťažky z harmančeka, pagaštanu konského,  esenciálny čajovníkový a jalovcový olej a olej arniky. Podporuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív, posilňuje steny ciev a kapilár, znižuje opuchy a prispieva k urýchleniu resorpcie hematómov, má antiseptický a upokojujúci účinok.

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie:   Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: