*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Akcia Tip

Elixír: Krém-balzam s včelím jedom Včelovit (Revmatim) 75 ml

Krém-balzam so včelím jedom

Krém je založený na jedinečných vlastnostiach jeho zložiek - analgetických vlastnostiach včelieho jedu v kombinácii s protizápalovými a antibakteriálnymi účinkami rastlinných extraktov. Včelí jed má zahrievací účinok. Okysličuje svaly, odstraňuje bolesť a opuchy, zlepšuje krvný obeh. Extrakt z červenej papriky zmierňuje reumatizmus, artritídu, neuralgiu, myalgiu, má zahrievací účinok. Múmio má biostimulačné, nutričné, hojivé, regeneračné, analgetické, antiseptické a antioxidačné vlastnosti.Nátržník bahenný má analgetický, protizápalový, antireumatický účinok, znižuje opuchy tkaniva a kĺbov.

Krém je vhodný na liečbu reumatických ochorení, artritídy, zápalu (degenerácie) svalov, neurotických porúch (neuralgia, zápal nervu, ischias).

Znižuje bolesť pri zápale kĺbov a svalov, pôsobí ako prevencia zranení a úrazov u fyzicky aktívnych ľudí, účinné látky krému zvyšujú obranyschopnosť organizmu, stimuluje imunitný systém.

  • €10,90 €3 –28 %
  • Skladom
€7,90
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.075 kg
 

Krém-balzam so včelím jedom

Krém je založený na jedinečných vlastnostiach jeho zložiek - analgetických vlastnostiach včelieho jedu v kombinácii s protizápalovými a antibakteriálnymi účinkami rastlinných extraktov. REVMATIM je veľmi efektívny a zároveň bezpečný. Extrakt z chilli paprík má zohrievací efekt.

Aktívne zložky: apitoxín, výťažok z mumia, nátržník močiarny, extrakt z chilli papriky

Včelí jed má nepreberné množstvo organických zlúčenín. Rýchla a účinná pomoc pri rôznych formách reumatizmu a artritídy. Má  zahrievací účinok. Okysličuje svaly, odstraňuje bolesť a opuchy, zlepšuje krvný obeh. Extrakt z červenej papriky zmierňuje reumatizmus, artritídu, neuralgiu, myalgiu, má sa zahrievací účinok. Múmio je prírodná látka obsahujúca makro a mikro prvky, alkaloidy, aminokyseliny, vitamíny, esenciálne oleje a včelí jed, vonné látky. Má biostimulačné vlastnosti, nutričné, hojivé, regeneračné, analgetické, antiseptické a antioxidačné vlastnosti.Nátržník bahenný má analgetický, protizápalový, antireumatický účinok, znižuje opuchy tkaniva a kĺbov.

Indikácie: alternatíva k liečbe reumatických ochorení, artritídy, zápalu (degenerácie) svalov, neurotických porúch (neuralgia, zápal nervu, ischias).

Vlastnosti:
- analgetické - znižuje bolesť pri zápale kĺbov a svalov,
- protizápalové a antiseptické,
- okysličuje a zahrieva tým, že zvyšuje prietok krvi,
- ako prevencia zranení a úrazov u fyzicky aktívnych ľudí,
- znižuje bolesť pri zápaloch, artritíde,
- upokojujúci účinok na svaly a kĺby,
- účinné látky zvyšujú obranyschopnosť organizmu, stimuluje imunitný systém.

Kontraindikácie: Nepoužívať  v prípade intolerancie na niektorú zo zložiek krému.Nenanášajte krém na poranenú pokožku. Iba na vonkajšie použitie. 

Spôsob použitia: Malé množstvo krému naneste na pokožku jemnými masážnymi pohybmi a vtierajte ho po dobu 3 minút, 2-3x denne.

Ingredients: Aqua, Glycerine monostearat,  White m?neral o?l, Stear?c ?c?d, Petrolatum, Corn oil, Comarum palustre extract, Lanoline, Glycerine, Triethanolamine, Cetearyl alcohol, Apitoxin, Beeswax, D - pantenol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do + 25 ° C.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: