*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

HERBAL TRADITIONS Krém-balzam ŠUNGIT chondrosustavit FORTE 75 ml

HERBAL TRADITIONS

Krém-balzam ŠUNGIT

chondrosustavit FORTE

Krémový balzam je účinný pomocný prostriedok založený na prírodných zložkách, ktorý je vhodný ako doplnok pri ochoreniach kĺbov, osteochondróze, radikulitíde, artróze, artritíde, dne. Kombinovaná receptúra s použitím chondroitínu, glukosamínu, šungitu podporuje obnovu chrupavkových povrchov kĺbov a chrbtice, znižuje bolesť a zvyšuje pohyblivosť postihnutých kĺbov, spomaľuje proces deštrukcie kĺbových tkanív a stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva.

Šungit má jedinečné vlastnosti, ktoré sú dané fullerénmi v ňom obsiahnutými – nedávno objavenou podobou uhlíka vo forme sférických dutých molekúl. Prírodné fullerény sú najsilnejšie antioxidanty s protizápalovými a antialergickými vlastnosťami, absorbujú a odstraňujú toxíny a ťažké kovy, pričom koncentrujú a obnovujú stopové prvky užitočné pre človeka. Fullerény normalizujú bunkový metabolizmus, zvyšujú odolnosť buniek voči vonkajším vplyvom, urýchľujú proces regenerácie tkanív.

Dátum minimálnej trvanlivosti: 11/2023

  • €7,95 €4 –50 %
  • Momentálne nedostupné
€3,95
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná...
 

HERBAL TRADITIONS

Krém-balzam ŠUNGIT

chondrosustavit FORTE

Krémový balzam sa odporúča  ako doplnok pri ochoreniach kĺbov, osteochondróze, radikulitíde, artróze, artritíde, dne. Kombinovaná receptúra s použitím chondroitínu, glukosamínu, šungitu podporuje obnovu chrupavkových povrchov kĺbov a chrbtice, znižuje bolesť a zvyšuje pohyblivosť postihnutých kĺbov, spomaľuje proces deštrukcie kĺbových tkanív a stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva.

Šungit má silné protizápalové a antioxidačné účinky, blokuje procesy oxidácie v bunkách, čím ich chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Glukozamín je nevyhnutnou zložkou pre stavbu spojivového tkaniva tela. Glukozamín pomáha regenerovať poškodenú chrupavku, čím výrazne znižuje bolestivé prejavy. Chondroitín sulfát je polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou patriaci do skupiny glykozaminoglykánov. Ako chondroprotektívum podporuje aktívnu regeneráciu chrupavky, zlepšuje elasticitu tkaniva chrupavky, pomáha znižovať bolestivé symptómy pri poškodení kĺbov a obnovuje pohyblivosť kĺbov.

Návod na použitie: Aplikujte masážnymi pohybmi na problémovú oblasť až do úplného vstrebania 2-3 krát denne. Trvanie aplikácie je 2-3 týždne. Opakujte kurz po 3 mesiacoch alebo podľa potreby.

Ingredients/INCI: Aqua, Glucosamine Sulphate Potassium, Propylene Glycol, Chondroitin Sulfate, Xanthan Gum, Shungite, Methylsulfonylmethane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus Officinalis (Resemary) Leaf Oil, Рhenoxyethanol, Chlorphenesin, Tetrasodium EDTA.

Kontraindikácie: individuálna citlivosť na jednotlivé zložky. Neliečivý prípravok. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 75 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: