*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

KOROLEV FARM: Gél-balzam V. Dikuľa na kĺby a chrbticu Jeseterový chondroitín 125 ml

  • 1 z 2

KOROLEVPHARM

Gél-balzam V. Dikuľa na kĺby a chrbticu Jeseterový chondroitín

Špeciálny gél-balzam akademika V. I. Dikuľa s jeseterovým chondroitínom, glukosamínom, kolagénom a komplexom vitamínov skupiny B, určený na prevenciu ochorení kĺbov a chrbtice rôzneho pôvodu. 

Jeseterový chondroitín účinne spomaľuje procesy degenerácie kĺbov. Je svojou štruktúrou podobný štruktúre tkanív ľudskej chrupavky, takže ľahko preniká do kĺbov a takmer úplne ho vstrebáva naše telo. Chondroitín, získaný z chrupavky jesetera, má najvyššiu účinnosť pri liečbe a prevencii ochorení kĺbov. Žiaden iný známy chondroitín živočíšneho pôvodu nie je v porovnaní s ním taký aktívny a účinný pre ľudské telo.

Zlepšuje zásobovanie krvou okolia kĺbov a výživu kĺbov. Podporuje pružnosť chrupavkových tkanív. Aktivuje procesy kompenzácie nedostatku látok na obnovu kĺbových tkanív, ktoré súvisia s vekovými zmenami. Stimuluje procesy prirodzenej obnovy kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Spevňuje kostné tkanivo, podporuje funkčnosť pohybového aparátu.

Dátum minimálnej trvanlivosti: 01/2023

  • €11,95 €6,30 –53 %
  • Momentálne nedostupné
€5,65
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.075 kg
Položka bola vypredaná...
 

KOROLEVPHARM

Gél-balzam V. Dikuľa na kĺby a chrbticu Jeseterový chondroitín

Špeciálny gél-balzam akademika V. I. Dikuľa s jeseterovým chondroitínom, glukosamínom, kolagénom a komplexom vitamínov skupiny B, určený na prevenciu ochorení kĺbov a chrbtice rôzneho pôvodu. 

Za milióny rokov sa v organizme jesetera vyvinuli účinné schopnosti na prežitie a adaptáciu. Jednou z najdôležitejších je špecifikum, že jeho kostra nemá kosti a jeho chrbtica pozostáva výlučne z chrupavky, ktorá obsahuje vysoko aktívny chondroitín a glukosamín - nezameniteľné látky pre zdravie a pružnosť kĺbov!  Práve preto jeseterový chondroitín tak účinne spomaľuje procesy degenerácia kĺbov, pretože u jesetera sa v procese vývoja sformoval špeciálny systém odolnosti voči chorobám a starnutiu. Jeseterový chondroitín je svojou štruktúrou podobný štruktúre tkanív ľudskej chrupavky, takže ľahko preniká do kĺbov a je takmer úplne ho vstrebáva naše telo. Chondroitín, získaný z chrupavky z jesetera, má najvyššiu účinnosť pri liečbe a prevencii ochorení kĺbov.

Žiaden iný známy chondroitín živočíšneho pôvodu nie je v porovnaní s ním taký aktívny a účinný pre ľudské telo.

Účinok: Zlepšuje zásobovanie krvou oblasť v okolí kĺbov a výživu kĺbov. Podporuje pružnosť chrupavkových tkanív. Aktivuje procesy kompenzácie nedostatku konštrukčných zložiek na obnovu kĺbových tkanív, ktoré súvisia s vekovými zmenami. Stimuluje procesy prirodzenej obnovy kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny, Spevňuje kostné tkanivo, podporuje funkčný stav pohybového aparátu.

 

Spôsob použitia: Naneste krém a masírujte do jeho úplného vstrebania. Krém je určený na každodenné používanie.  

Upozornenie: Individuálna alergia na jednotlivé zložky krému. V prípade alergickej reakcie okamžite prestať s používaním a konzultovať s lekárom.  

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 125 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: