*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Akcia

Shuster Pharmaceutical: Gél na kĺby a chrbticu Otsolley 70 ml

Shuster Pharmaceutical: Gél na kĺby a chrbticu Otsolley 70 ml

Krém sa odporúča ako pomocný prostriedok pri zápaloch a bolestiach kĺbov, tkanív okolo a vo vnútri kĺbov, ktoré sú vyvolané narušením metabolizmu a ukladaním solí a toxínov v spojivovom tkanive kĺbov a šľachách pri vzniku problémov v cievnom a lymfatickom systéme kostnej a okolokĺbovej krvnej siete vyvolaných stratou pružnosti ciev, kapilárov a žíl a vznikom usadenín na stenách ciev, pri osteochondróze, osteoartróze, artritíde, dne, skolióze a ďalších ochoreniach, pri vzniku osteofytov, pri bolestivých vekových zmenách chrbtice, pri objavení sa náhlej bolesti v krížovej časti chrbtice, pri zápale sedacieho nervu. 

  • €8,40 €1,81 –22 %
  • Momentálne nedostupné
€6,59
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.07 kg
 

Shuster Pharmaceutical: Gél na kĺby a chrbticu Otsolley 70 ml

Krém sa odporúča ako pomocný prostriedok pri zápaloch a bolestiach kĺbov, tkanív okolo a vo vnútri kĺbov, ktoré sú vyvolané narušením metabolizmu a ukladaním solí a toxínov v spojivovom tkanive kĺbov a šľachách, pri vzniku problémov v cievnom a lymfatickom systéme kostnej a okolokĺbovej krvnej siete vyvolaných stratou pružnosti ciev, kapilárov a žíl a vznikom usadenín na stenách ciev, pri osteochondróze, osteoartróze, artritíde, dne, skolióze a ďalších ochoreniach, pri vzniku osteofytov, pri bolestivých vekových zmenách chrbtice, pri objavení sa náhlej bolesti v krížovej časti chrbtice, pri zápale sedacieho nervu. 

Objem: 70 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Spôsob použitia: Masážnymi pohybmi naneste na čistú a suchú pokožku 1-2 x denne.

Skladovanie: Uchovávať na suchom mieste, pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C. Chrániť pred priamymi slnečnými lúčmi. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: