*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na kŕčové žily s pagaštanom konským 100 ml

911+   Gél -balzam na nohy S  PAGAŠTANOM KONSKÝM

Gél-balzam s pagaštanom konským sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl, thrombophlebitis, prevencii trombóz, opuchoch a poúrazových poškodeniach žíl. Pagaštan konský v kombinácii s troxerutinom má silný venotonizujúci účinok a pôsobí tiež proti opuchom. Gél-balzam posilňuje steny ciev, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, pomáha obnoviť pevnosť a pružnosť ciev, zvyšuje tonus žilových stien a chlopní. Odstraňuje opuchy, vytvára rýchly efekt sviežosti a odstraňuje únavu. Obsahuje extrakt pagaštanu konského, extrakt z červených hroznových listov,  ginkgo bilobu, troxerutin, mentol.

Dátum minimálnej trvanlivosti: 05/2024

  • €6,95 €2,45 –35 %
  • Momentálne nedostupné
€4,50
Kategória: Krémy a gély na žily, cievy, ťažké a opuchnuté nohy
Položka bola vypredaná...
 

911+   Gél -balzam na nohy S  PAGAŠTANOM KONSKÝM

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Gél-balzam s pagaštanom konským sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl, thrombophlebitis, prevencii trombóz, opuchoch a poúrazových poškodeniach žíl. Pagaštan konský v kombinácii s troxerutinom má silný venotonizujúci účinok a pôsobí tiež proti opuchom. Gél-balzam posilňuje steny ciev, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, pomáha obnoviť pevnosť a pružnosť ciev, zvyšuje tonus žilových stien a chlopní. Odstraňuje opuchy, vytvára rýchly efekt sviežosti a odstraňuje únavu. Obsahuje extrakt pagaštanu konského, extrakt z červených hroznových listov,  ginkgo bilobu, troxerutin, mentol.

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: