*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

ECO LABORATORIE: Regeneračný pleťový krém UVA/UVB ochrana a hydratácia 50 ml

ECO LABORATORIE

natural & organic

REGENERAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM - UVA/UVB OCHRANA A HYDRATÁCIA

organický olej kamélie, komplex Perfect Skin, SPF 30

Krém s nežnou textúrou má antioxidačné účinky. Organický kaméliový olej, ktorý je súčasťou zloženia krému, zjemňuje a regeneruje pokožku,  aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu, čo bráni gravitačnému stárnutiu pleti. Komplex Perfect Skin na báze hlbokovodných morských rias obnovuje pleť, nasycuje bunky vlhkosťou, zabezpečuje pleti intenzívny lifting, zlepšuje ovál tváre. Krém obsahuje ochranný faktor SPF 30, chráni jemnú pokožku tváre, oblasti krku a dekoltu pred škodlivými UVA a UVB lúčmi, bráni fotostárnuiu pleti. Bez SLS, parabénov a silikónov. Pri výrobe boli použité iba prírodné konzervanty a farbivá


  • Skladom
€9,27
Kategória: Krémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
 

ECO LABORATORIE

natural & organic

REGENERAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM - UVA/UVB OCHRANA A HYDRATÁCIA

organický olej kamélie, komplex Perfect Skin, SPF 30

Krém s nežnou textúrou má antioxidačné účinky. Organický kaméliový olej, ktorý je súčasťou zloženia krému, zjemňuje a regeneruje pokožku,  aktivuje tvorbu kolagénu a elastínu, čo bráni gravitačnému stárnutiu pleti. Komplex Perfect Skin na báze hlbokovodných morských rias obnovuje pleť, nasycuje bunky vlhkosťou, zabezpečuje pleti intenzívny lifting, zlepšuje ovál tváre. Krém obsahuje ochranný faktor SPF 30, chráni jemnú pokožku tváre, oblasti krku a dekoltu pred škodlivými UVA a UVB lúčmi, bráni fotostárnuiu pleti. Bez SLS, parabénov a silikónov. Pri výrobe boli použité iba prírodné konzervanty a farbivá. 

Spôsob použitia:  Neveľké množstvo krému naneste ľahkými masážnymi pohybmi na čistú pleť. Vhodný na každodennú starostlivosť.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie.

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: