*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Ajmal Expedition - pánska parfémová voda 100 ml

Expedícia Ajmal je vôňa pre mužov, patrí do orientálnej skupiny kvetinových vôní. Expedícia bola vydaná v roku 2001.
Ajmal-Expedition je módna toaletná voda pre silných mužov. Vôňu vytvorili dizajnéri slávnej arabskej rodinnej parfumy značky Ajmal Perfums v roku 2001.
Kytica predstavuje orientálnu kvetinovú rodinu vôní. Hrdina expedície ("Expedícia") je pripravený na dobrodružstvo, môžete s ním bezpečne ísť skúmať, nevie, ako zradiť a oceniť skutočné priateľstvo, je aktívny a víta novosť.
Zdá sa, že oduševnená vôňa vás pozýva na tajomné dobrodružstvo a vedie vás na dlhú expedíciu, ktorej posledným bodom je úspech a šťastie. Pri prvom zoznámení Expedícia znamená ísť hlboko do hlbokého nepreniknuteľného lesa, ktorý môžu prechádzať len skutoční muži. Potom nádherná vôňa parfumu s tónmi korenia, malátneho pižma a mnohostranného patchúli sa ponorí do nádhernej atmosféry tajomného a atraktívneho východu. A nakoniec Ajmal Expedition rámuje svojho majiteľa s halo cédrovej šľachty a jantárovej brutality.
Zloženie pyramída Ajmal-Expedícia je prezentovaná v horných poznámkach: citrusová sviežosť veselého citrónového prízvuku, intenzita kvetinových tónov a náznak bergamotu; v stredných poznámkach sú počuť: sladkosť fialiek, svetlý tón dúhovky, ovocné tóny a korenené orientálne korenie; v základných poznámkach, céder, drevené tóny, ambra, pačuli a pižmo.

Top poznámky: bergamot, citrón, kvetinové poznámky;
srdce poznámky: Iris, Fialová, ovocné tóny a pikantné tóny;
Základné poznámky: Ambra, drevené tóny, céder, pačuli, pižmo.

  • €21,55 €2,50 –12 %
  • Skladom
€19,05
Kategória: NOVINKY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

Ajmal Expedition

parfumovaná voda pre mužov

Expedition Ajmal je vôňa pre mužov, patrí do orientálnej skupiny kvetinových vôní. Vôňa sa objavila prvýkrát v roku 2001.
Ajmal-Expedition je módna parfumovaná voda pre silných mužov. Vôňu vytvorili dizajnéri slávnej arabskej rodinnej parfumérnej značky Ajmal Perfums v roku 2001.
Oduševnená vôňa vás pozýva na tajomné dobrodružstvo a vedie vás na dlhú expedíciu, ktorej cieľovým bodom je úspech a šťastie. Pri prvom zoznámení Vás vôňa vedie do hlbokého nepreniknuteľného lesa, ktorým môžu prechádzať len skutoční muži. Potom nádherná vôňa parfumu s tónmi korenia, hmlistého pižma a mnohostranného pačuli vás ponorí do nádhernej atmosféry tajomného a atraktívneho Orientu. A nakoniec vôňa orámuje svojho majiteľa oreolou vznešenosti cédra a brutálnosti ambry. 
Zloženie pyramídy  Ajmal Expedition je prezentované v počiatočných notách citrusovou sviežosťou bodrého akcentu citrónu, intenzívnosťou kvetinových tónov s nádychom bergamotu; v stredných notách je počuť: sladkosť fialiek, ľahký tón irisu, ovocné tóny a pikantné orientálne korenie; v základe -  céder, drevité tóny, ambra, pačuli a pižmo.

Noty hlavy: bergamot, citrón, kvetinové noty;
Noty srdca: iris, fialka, ovocné tóny a korenisté tóny;
Noty základu: ambra, drevitéené tóny, céder, pačuli, pižmo.

Objem: 100 ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: