*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Novinka

Olejový sprej DÝCHAJ - kompozícia prírodných éterických olejov proti chrípke 30 ml

Olejový sprej DÝCHAJ - kompozícia prírodných éterických olejov

Používajte v chrípkovom období!

Olejový sprej DÝCHAJ je kompozícia prírodných olejov, ktoré majú antiseptické, protizápalové a posilňujúce účinky. Výpary éterických olejov dezinfikujú vdychovaný vzduch a tým bránia šíreniu choroboplodných baktérií a vírusov.

Olejový sprej DÝCHAJ je prírodný produkt na báze éterických olejov: mätový olej (bez mentolu), eukalyptový olej, kajeputový olej, vintegrínový olej, levomentol, borievkový olej, klinčekový olej. Oleje majú antibakteriálne účinky (1, 2, 3, 5, 6, 7), protivírusové (2, 7), protizápalové (1, 2, 3, 4, 5, 7), tíšiace bolesť (1, 4, 5, 7), tonizujúce (1, 3, 5), uľahčujú dýchanie pri nádche (1, 5), posilňujú imunitu (3). Olejový sprej DÝCHAJ je bezpečný. Vďaka bezkontaktnému spôsobu použitia nevysušuje nosovú sliznicu. Na sprej nevzniká návyk a môžu ho používať i malé deti.  Výskumy potvrdili, že používanie oleja na 65% znižuje riziko ochorenia chrípkou a ďalšími respiračnými chorobami.  Olejový sprej DÝCHAJ sa ľahko používa.  Výpary éterických olejov sa iba vdychujú.  Sprej možno rozptýliť v miestnosti alebo naniesť na textilný povrch (závesy, sedačka, plyšová hračka). Flakón so sprejom možno nosiť stále pri sebe - do práce, do mesta, do školy, na dovolenku.


  • Skladom
€10,65
Kategória: Pomoc pri nachladnutí
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
 

Olejový sprej DÝCHAJ -

kompozícia prírodných éterických olejov

Používajte v chrípkovom období!

Kedy používať sprej DÝCHAJ? Keď sú všade vôkol chorí.  V chrípkovom období je ľahké nakaziť sa chrípkou či iným ochorením dýchacích ciest kdekoľvek: v dopravnom prostriedku, v práci, v obchode, vo výťahu, na ulici. Keď musíte byť v kontakte s človekom, ktorý je už chorý (napr. nachladil sa). Keď ste premrzli, zmokli a máte pocit, že už-už ochoriete. Keď v škole alebo na inom verejnom mieste sú vo Vašej blízkosti ľudia s prvými príznakmi nachladnutia a chrípky (zachrípnutý hlas, kašeľ, upchatý nos). Vo všetkých týchto situáciách brať lieky je ešte priskoro, ale brániť sa pred chorobou je potrebné.  Olejový sprej DÝCHAJ zastaví ochorenie a ochráni celú rodinu.

Olejový sprej DÝCHAJ je kompozícia prírodných olejov, ktoré majú antiseptické, protizápalové a posilňujúce účinky. Výpary éterických olejov dezinfikujú vdychovaný vzduch a tým bránia šíreniu choroboplodných baktérií a vírusov. Pamätajte, že olejový sprej DÝCHAJ je efektívny len v ranných štádiách nachladnutia a chrípky.  Ak choroba naplno prepukla, nečakajte od neho zázraky.  Ale aj v takejto situácie je jeho použitie veľmi prospešné - ako prevencia ochorenia u ďalších členov rodiny. Pozitíva olejového spreja DÝCHAJ: Olejový sprej DÝCHAJ je prírodný produkt na báze éterických olejov: mätový olej (bez mentolu), eukalyptový olej, kajeputový olej, vintegrínový olej, levomentol, borievkový olej, klinčekový olej. Aby sa zmes olejov zmenila na sprej, ktorý sa dá ľahko rozprašovať, k éterickým olejom je pridaná voda a emulgátor (polysorbát), ktorý umožňuje zmiešanie vody s olejmi. Oleje majú antibakteriálne účinky (1, 2, 3, 5, 6, 7), protivírusové (2, 7), protizápalové (1, 2, 3, 4, 5, 7), tíšiace bolesť (1, 4, 5, 7), tonizujúce (1, 3, 5), uľahčujú dýchanie pri nádche (1, 5), posilňujú imunitu (3). Olejový sprej DÝCHAJ je bezpečný. Vďaka bezkontaktnému spôsobu použitia nevysušuje nosovú sliznicu. Na sprej nevzniká návyk a môžu ho používať i malé deti. Olejový sprej DÝCHAJ je účinný.  Výskumy potvrdili, že používanie oleja na 65% znižuje riziko ochorenia chrípkou a ďalšími respiračnými chorobami.  Olejový sprej DÝCHAJ sa ľahko používa.  Nestriekajte do nosa! Výpary éterických olejov sa iba vdychujú.  Sprej možno rozptýliť v miestnosti alebo naniesť na textilný povrch (závesy, sedačka). Flakón so sprejom možno nosiť stále pri sebe - do práce, do mesta, do školy, na dovolenku.

Spôsob použitia: Frekvencia a doba používania spreja Dýchaj nie je ničím obmedzená. Bezprostredne pred použitím dôkladne potraste flakónom a striekajte vo zvislej polohe (rýchlym a ráznym stlačením). Po použití vždy uzavrieť ochranným vrchnáčikom. Na aromatizáciu a dezinfekciu miestnosti urobte 1-2 strieknutia. Pri bodovej masáži naneste jedno strieknutie na pokožku v bodoch pulzácie. Pred použitím verejného dopravného prostriedku, návštevou kina, obchodu a pod. strieknite sprejom 5-6x na šál alebo šatku, prípadne okraj kapucne. V škole, kancelárii strieknite 5-6x olej okolo seba. Ak doma niekto už ochorel strieknite 5x na závesy v spálni a ostatných miestnostiach, kde sa stretávajú všetci členovia rodiny. Na ochranu detí pred ochorením strieknite 3-5x na mäkkú hračku (textilnú, plyšovú) s ktorou sa dieťa hrá, alebo postriekajte závesy v detskej izbe.

Upozornenie: Nenanášajte priamo na sliznice a poškodenú pokožku. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Ak olej u Vás vyvoláva nezvyčajné reakcie, konzultujte s lekárom. Nepoužívajte po stanovenej dobe spotreby. Chráňte na miestach nedostupných deťom pri teplote do 25 st. C.

Ingredients: na obale

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: