*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Sachera-Med: Prírodné pleťové tonikum SACHEL Biobalans 50 ml

Prírodné pleťové tonikum SACHEL Biobalans

bez alkoholu

Regenerácia a obnovenie buniek

Prírodné tonikum na báze extraktov z rastlín a prírodných zložiek má intenzívny protizápalový účinok vo vzťahu k akné, vyrážkam, zápalom a tiež pôsobí regeneračne a omladzujúco. Každodenné používanie tonika pomáha odstrániť negatívne estetické zmeny kože, vyvolané poruchami metabolizmu, vekom, negatívnymi vonkajšími faktormi, a tiež normalizovať vodnú, lipidovú a hormonálnu rovnováhu pleti na úrovni buniek vnútornej vrstvy kože. Jednotlivé zložky tonika prenikajú do hlbokých vrstiev kože, pomáhajú ju hydratovať, obnovujú jej pevnosť, imunitu, bránia zmenám spôsobeným vekom.  neobsahuje syntetické zložky.  Aktívne zložky: extrakt zeleného čaju, extrakt lespedézy, sagandaly, usney, hydrolát paliny, levandule, šalvie,  kyselina glykolová, kyselina hyalurónová,  pantotenát vápnika, biele mumio

Každodenné používanie tonika po očistení pleti  prispieva k účinnej regenerácii pleti, zlepšeniu farby pleti.  Tonikum pôsobí na pleť individuálne. Je vhodné na všetky typy pleti, pre pleť problematickú mladú i zrelú. Pre všetky ročné obdobia.

  • €6,95 €0,20 –3 %
  • Na dotaz
€6,75
Kategória: Prípravky na čistenie pleti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Položka bola vypredaná...
 

Prírodné pleťové tonikum SACHEL Biobalans

bez alkoholu

Regenerácia a obnovenie buniek

Prírodné tonikum na báze extraktov z rastlín a prírodných zložiek má intenzívny protizápalový účinok vo vzťahu k akné, vyrážkam, zápalom a tiež pôsobí regeneračne a omladzujúco. každodenné používanie tonika pomáha odstrániť negatívne estetické zmeny kože, vyvolané poruchami metabolizmu, vekom, negatívnymi vonkajšími faktormi, a tiež normalizovať vodnú, lipidovú a hormonálnu rovnováhu pleti na úrovni buniek vnútornej vrstvy kože. Jednotlivé zložky tonika prenikajú do hlbokých vrstiev kože, pomáhajú ju hydratovať, obnovujú jej pevnosť, imunitu, bránia zmenám spôsobeným vekom.  neobsahuje syntetické zložky. 

Zloženie: voda, extrakt zeleného čaju, extrakt lespedézy, sagandaly, usney, hydrolát paliny, levandule, šalvie,  kyselina glykolová, kyselina hyalurónová,  pantotenát vápnika, biele mumio

Spôsob použitia: naniesť na vatový tampón tonikum v množstve 3 stlačení dávkovača, pretrieť tvár, viečka, pery, dekolt. Potom naniesť na pleť krém - výživný alebo hydratačný.   Každodenné používanie po očistení pleti  prispieva k účinnej regenerácii pleti, zlepšeniu farby pleti.  Tonikum pôsobí na pleť individuálne. Je vhodné na všetky typy pleti, pre pleť problematickú mladú i zrelú. Pre všetky ročné obdobia.

Upozornenie:  Len na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: Rusko; 

Objem: 50 ml;

Spotrebujte do: 1 rok od dátumu výroby (dátum výroby na obale)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: