*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Wild Siberica Saaremaa

certifikat-vegan-1

Kozmetická rada Wild Siberica Saaremaa bola vytvorená na báze jedinečných prírodných ingredientov z estónskeho ostrova Saaremaa a divokých oblastí Sibíri.

Vysokokvalitné prírodné extrakty bez škodlivých prísad robia kozmetické prípravky tejto rady bezpečnými a účinnými. Základnou zložkou celej rady je ostružina-moruška (Rubus chamaemorus), známa svojimi hydratačnými a výživnými vlastnosťami.

Celá rada Saaremaa je certifikovaná - obsahuje viac ako 98% ingredientov prírodného pôvodu. Všetky výrobky tejto rady majú označenie Vegan, ktoré zaručuje, že neboli testované na zvieratách a tiež, že neobsahujú žiadne živočíšne súčasti (mlieko, med, včelí vosk a pod). Tento certifikát vydáva anglická spoločnosť Vegan Society, ktorá sa snaží rozširovať povedomie o vegánskom spôsobe života po celom svete.

 

Najpredávanejšie

 • saaremaa gel
  Hydratačný sprchový gél s obsahom vitamínového komplexu. Nevysušuje pokožku, dodáva jej jahodovú vôňu. Výrobok prešiel biocertifikáciou.
  Dostupnosť:Skladom
  Kód:0001
  Značka:Natura Siberica
  Záruka:2 roky