Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. UPOZORNENIE: V súvislostí s aktuálnou situáciou sme zrušili doručovanie Slovenskou poštou a na pobočky Zásielkovne do odvolania. Doručovanie prostredníctvom kuriéra GLS sa realizuje, ale dobierka nie je od 17.3.2020 možná (iba platba online kartou alebo prevodom vopred). V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Wild Siberica Saaremaa

certifikat-vegan-1

Kozmetická rada Wild Siberica Saaremaa bola vytvorená na báze jedinečných prírodných ingredientov z estónskeho ostrova Saaremaa a divokých oblastí Sibíri.

Vysokokvalitné prírodné extrakty bez škodlivých prísad robia kozmetické prípravky tejto rady bezpečnými a účinnými. Základnou zložkou celej rady je ostružina-moruška (Rubus chamaemorus), známa svojimi hydratačnými a výživnými vlastnosťami.

Celá rada Saaremaa je certifikovaná - obsahuje viac ako 98% ingredientov prírodného pôvodu. Všetky výrobky tejto rady majú označenie Vegan, ktoré zaručuje, že neboli testované na zvieratách a tiež, že neobsahujú žiadne živočíšne súčasti (mlieko, med, včelí vosk a pod). Tento certifikát vydáva anglická spoločnosť Vegan Society, ktorá sa snaží rozširovať povedomie o vegánskom spôsobe života po celom svete.

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 6 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.