Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR.

Wild Siberica Saaremaa

certifikat-vegan-1

Kozmetická rada Wild Siberica Saaremaa bola vytvorená na báze jedinečných prírodných ingredientov z estónskeho ostrova Saaremaa a divokých oblastí Sibíri.

Vysokokvalitné prírodné extrakty bez škodlivých prísad robia kozmetické prípravky tejto rady bezpečnými a účinnými. Základnou zložkou celej rady je ostružina-moruška (Rubus chamaemorus), známa svojimi hydratačnými a výživnými vlastnosťami.

Celá rada Saaremaa je certifikovaná - obsahuje viac ako 98% ingredientov prírodného pôvodu. Všetky výrobky tejto rady majú označenie Vegan, ktoré zaručuje, že neboli testované na zvieratách a tiež, že neobsahujú žiadne živočíšne súčasti (mlieko, med, včelí vosk a pod). Tento certifikát vydáva anglická spoločnosť Vegan Society, ktorá sa snaží rozširovať povedomie o vegánskom spôsobe života po celom svete.

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 6 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.