*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

SPLAT WHITE PLUS Ústna voda na bezpečné bielenie a ochranu skloviny 275 ml

SPLAT WHITE PLUS

Ústna voda na bezpečné bielenie a ochranu skloviny

Prírodná ústna voda je profylaktická, účinná a vhodná na každodenné použitie. Šetrne bieli zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kameňa, osviežuje dych a chráni pred vznikom zubného plaku. Obsahuje inovativny, patentovaný systém ochrany proti zubnému kazu LUCTATOL®, ktorý pôsobí aj ako ochrana proti  zubnému plaku. Kombinácia extraktu zo sladkého drievka a mliečnych enzýmov chráni pred zubným kazom, množením baktérií, udržuje svieži dych a spomaľuje tvorbu zubného plaku až o 96%. (potvrdené in vitro testami). Prírodný enzým papaín - rozjasňuje farbu zubnej skloviny a účinne rozkladá zubný plak. Dissolvine -  účinne odstraňuje pigmentové škvrny. Esenciálny olej z tymiánu - v kombinácii so zinočnatými iontami, zaisťuje ochranu a prevenciu pred krvácaním ďasien. Antiseptická zložka Biosol - v kombinácii s prírodnom zložkou papaín, chráni pred tvorbou zubného plaku. Ústna voda preniká do ťažko prístupných oblastí v ústach, zaisťuje absolútnu očistu a doplňuje preventívny účinok zubnej pasty. Doporučuje sa používať po každom jedle alebo počas celého dňa.

Neobsahuje: fluorid, triclosan, chlorhexidin, parabény, sacharín, SLES, syntetické farbivá a aromatizátory


  • Momentálne nedostupné
€5,95
Kategória: Ústne vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.275 kg
Položka bola vypredaná...
 

SPLAT WHITE PLUS

Ústna voda na bezpečné bielenie a ochranu skloviny

Prírodná ústna voda SPLAT WHITE PLUS – je profylaktická, účinná a vhodná na každodenné použitie. Šetrne bieli zubnú sklovinu, bráni tvorbe zubného kameňa, osviežuje dych a chráni pred vznikom zubného plaku. Obsahuje inovativny, patentovaný systém ochrany proti zubnému kazu LUCTATOL®, ktorý blokuje vývoj a rast kariogenných baktérií a pôsobí ako ochrana proti tvorbe zubného plaku. Kombinácia extraktu zo sladkého drievka a mliečnych enzýmov chráni pred zubným kazom, množením baktérií, udržuje svieži dych a spomaľuje tvorbu zubného plaku až o 96%. (potvrdené in vitro testami). Je vhodná ako doplnok k zubnej paste SPLAT WHITE PLUS. Prírodný enzým papaín - rozjasňuje prírodnú farbu zubnej skloviny a účinne rozkladá zubný plak. Dissolvine - má čistiaci účinok, účinne odstraňuje pigmentové škvrny. Zinočnaté ionty - majú silné antibakteriálne a sťahujúce vlastnosti. Esenciálny olej z tymiánu - v kombinácii so zinočnatými iontami, zaisťuje ochranu a prevenciu pred krvácaním ďasien. Antiseptická zložka Biosol - v kombinácii s prírodnom zložkou papaín, chráni pred tvorbou zubného plaku. Ústna voda preniká do ťažko prístupných oblastí v ústach, zaisťuje absolútnu očistu a doplňuje preventívny účinok zubnej pasty. Doporučuje sa používať po každom jedle alebo  počas celého dňa.

Ingredients:  na obale.

Spôsob použitia:  Vyplachujte ústa denne po každom umývaní zubov alebo jedle počas 1 min. Neprehĺtať. Po použití nie je potrebné vyplachovať vodou.   

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: Rusko. 

Objem: 275ml; ústne vody sú v biologicky rozložiteľnom balení. Sú bezpečné pre prírodu a ľudí.  

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.