*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Novinka

KSHIR PAK VIDHI Ajurvédsky olej na vlasy SESA - dlhé a vyživené vlasy 90 alebo 180 ml

KSHIR PAK VIDHI

Olej na vlasy SESA - dlhé a vyživené vlasy

2 veľkosti balenia: 90 ml  alebo 180 ml

Recept na výrobu tohto oleja pochádza zo starých ayurvédských spisov. Skladá sa z 18 byliniek bohatých na živiny, 5 olejov, ktoré dokonale hydratujú vlasy a mlieka. Celý recept bol pripravený podľa procesu Kshir Pak Vidhi, v ktorom je vyvážená zmes bylín kombinovaná s mliekom a potom aktivovaná 5 olejmi. Olej je bohatý na vitamíny C a E. Je to prostriedok na zamedzenie vypadávaniu vlasov, stimuluje rast silnejších, zdravých a dlhých vlasov odstraňuje lupiny. Pravidelné používanie oleja premení vaše vlasy na lesklé a zdravé a dobre vyživené .

  • €19,60 od €19,60 €9,15 –47 % €9,15 –47 %
  • Zvoľte variantSkladomMomentálne nedostupné
€19,90 €10,45 od €10,45
  • Objem
Kategória: Vlasové oleje
Záruka: 3 roky
 

KSHIR PAK VIDHI

Olej na vlasy SESA - dlhé a vyživené vlasy

Recept na výrobu tohto oleja pochádza zo starých ayurvédských spisov. Skladá sa z 18 byliniek bohatých na živiny, 5 olejov, ktoré dokonale hydratujú vlasy a mlieka. Celý recept bol pripravený podľa procesu Kshir Pak Vidhi, v ktorom je vyvážená zmes bylín kombinovaná s mliekom a potom aktivovaná 5 olejmi. Olej je bohatý na vitamíny C a E. Je to prostriedok na zamedzenie vypadávaniu vlasov, stimuluje rast silnejších, zdravých a dlhých vlasov odstraňuje lupiny. Pravidelné používanie oleja premení vaše vlasy na lesklé, zdravé a dobre vyživené .

Spôsob použitia: Umyte si vlasy a jemne ich osušte uterákom. Naneste olej na pokožku hlavy a jemne masírujte prstami. Robte 20 minút jemnú masáž. Olej nanášajte, kým ho bude pokožka absorbovať. Nakoniec masírujte olej do končekov vlasov a masírujte ho, kým ho vlasy neprestanú absorbovať.  Nechajte olej na vlasoch celú noc, umyte si vlasy ráno. Aplikujte 2-3x týždenne. Ak sú vlasy veľmi suché, s lupinami, je dobré každý večer používať olej. Ďalšou možnosťou je použitie oleja 2 hodiny pred umývaním. Olej sa ľahko vymýva, malo by byť postačujúce jedno umytie šampónom.  Olej môže byť skladovaný pri teplote miestnosti. Má tuhú konzistenciu, ale pri miernom zahrievaní pod prúdom teplej vody alebo pod vplyvom tepla rúk sa hneď rozpustí. Skladovanie v teplej miestnosti zabráni, aby znovu stuhol. Chrániť pred svetlom. Olej vhodný pre všetky typy vlasov. Môže sa používať počas tehotenstva.

Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Sesamum Indicum Oil, Milk, Nilibhrugadi Oil, Trifala, Triticum Aestivum Oil, Eclipta alba, Ferriper Oxidumrubrum, Citrus Medica Oil, Centella Asiatica, Jasminum Officinale, Datura Metel, Indigofera Tinctoria, Citrullus Colocynthis, Abrus Precatorius, Elettaria Cardamonum, Valeriana Wallichii, Pongamia Pinnata, Azadirachta Indica, Lawsonia alba, Cedrus Deodaram, Anacyclus Pyrethrum, Vetiveria Zizanioides, Glycyrrhiza Glabra, Quinazarine Green CI 61565.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: India

Objem: 180 ml alebo 90 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.