*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Wild Siberica Faroe Island

faroe

 

 

 

 

 

 

 

 

Základom kozmetiky WILD SIBERICA FAROE ISLANDmorské riasy z Faerských ostrovov a divoko rastúce sibírske byliny. Táto rada bola špeciálne vytvorená na dokonalé očistenie a jemnú starostlivosť o pokožku tela a vlasy. Morské riasy sú zdrojom užitočných stopových prvkov, pre organizmus nevyhnutných minerálov a vitamínov. Divoko rastúce rastliny Sibíri sa vyznačujú veľkým potenciálom, silou a energiou, ktorá pomáha udržať a zachovať zdravie a krásu vlasov a tela.

Celá rada WILD SIBERICA FAROE ISLAND je certifikovaná - obsahuje viac ako 98% zložiek prírodného pôvodu. Všetky výrobky tejto rady majú označenie Vegan, ktoré zaručuje, že neboli testované na zvieratách a tiež, že neobsahujú žiadne živočíšne súčasti (mlieko, med, včelí vosk a pod). Tento certifikát vydáva anglická spoločnosť Vegan Society, ktorá sa snaží rozširovať povedomie o vegánskom spôsobe života po celom svete.

 

Najpredávanejšie