*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Recepty babičky Agáty: Čierny bylinný šampón proti lupinám 350 ml

RECEPTY BABIČKY AGÁFIE

Špeciálny šampón proti vypadávaniu a lámaniu vlasov

Na všetky typy vlasov

Macerát zo 17 sibírskych bylín, červeného jalovca, múmia a bajkalskej rozchodnice ružovej v zmrazenej a roztopenej vode.  Prítomnosť roztopenej vody v šampóne zabezpečuje veľmi jemné umývanie a v kombinácii s ďalšími zložkami so vzácnymi prírodnými vlastnosťami (múmiom - horským balzamom, rozchodnicou a červeným jalovcom) chtáni vlasy pred vypadávaním, dodáva im pevnosť a zabezpečuje zdravý rast. 


  • Vypredané
€6,20
Kategória: Šampóny
Položka bola vypredaná...
 

Čierny šampón proti lupinám so základom z rozmrznutej vody

na všetky typy vlasov

Tento prírodný bylinný šampón obsahuje výťažky zo 17 sibírskych byliniek s prídavkom hrste suchej vňate psieho jazyka lekárskeho, bobule šuchy čiernej a brezového dechtu v náleve z rozmrznutej vody.
"Keď lupiny odolávajú, vylieč ich podľa receptu môjho a vodou rozmrznutou ich polievaj" - radí sibírska bylinkárka Agafia Jermakovová.
Za dávnych čias sa v ľudovej kultúre používala v praxi voda z rozmrznutého snehu alebo ľadu: do chalupy sa priniesla veľká nádoba snehu alebo ľadu a čakalo sa, až rozmrzne... potom sa táto voda použila na umývanie a liečenie.

Čierny šampón, ktorého základ tvorí rozmrznutá voda, upokojuje pokožku, zbavuje ju lupín a spevňuje vlasy
Brezový decht je známy svojím liečivým účinkom na pokožku hlavy, pretože bráni tvorbe lupín. Psí jazyk lekársky zlepšuje krvný obeh a šucha vyživuje vlasy.

Zloženie: Aqua nivalis (rozmrznutá voda), Siberian Herbals Water Complex1 - výťažok zo 17 sibírskych bylinek: Rododendron daurický (Rhododendron Dauricum), Oman pravý (Inula Helenium), Plamienok sibírsky (Atragene Sibirica), Slamiha piesočná (Helichrysum Arenarium), Zlatobyľ dahurský (Solidago Dahurica), Bocianik rozpukovitý (Erodium cicutarium), Všivec uralský (Pedicularis uralensis), Ostružina skalná (Rubus saxatilis), Pŕhľava dvojdomá (Urtica Dioica), Mydlica lekárska (Saponaria Officinalis), Rumanček pravý (Chamomilla
Recutita), Silenka jenisejská (Silene Jenisseensis Willd), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), Palina mongolská (Artemisia Mongolica), Šišak bajkalský (Scutellaria baicalensis), Kokorík voňavý (Polygonatum odoratum), Hluchavka biela (Lamium album); Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Empetrum Nigrum Extract (extrakt bobúľ šuchy čiernej), Cynoglossum Officinalis Extract (extrakt psieho jazyka lekárskeho), Guar Gum, Climbazole, Wood Tar (brezový decht), Citric Acid, Parfum, Kathon. 

Spôsob použitia: Naneste šampón na vlhké vlasy. Jemne masírujte až sa vytvorí pena. Potom opláchnite. Tento šampón je vhodný na každodenné použitie. Z dôvodu veľkého množstva prírodných zložiek môže dôjsť k zakaleniu. Pred použitím pretrepať.
Upozornenie: Nevhodné pre osoby s alergiou na včelie produkty, ako aj pri precitlivelosti alebo alergii na iné zložky šampónu!

Objem: 350 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: