*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Aroma difuzéry

Chcete si podmaniť vašich hostí luxusnými vôňami? Difuzéry môžu byť nielen voňavým doplnkom pre váš interiér, ale aj krásnym darčekom.

Po otvorení fľaštičky vložte do nej bambusové tyčinky, ktoré sú súčasťou balenia. Čím väčší počet tyčiniek do fľaštičky ponoríte, tým silnejšie bude vonná esencia cítiť vo vašom interiéri. Intenzitu môžete zvýšiť ešte tým, že cca 1 x týždenne vyberiete z difuzéra tyčinky, otočíte ich namočenou časťou nahor a do tekutiny ponoríte tú časť, ktorá je suchá a bola na vzduchu. Všeobecne však platí, že aróma difuzéry sú určené hlavne pre menšie priestory, ako sú kúpeľne, toalety, malé vstupné haly či pracovne. Pokiaľ svoj aróma difuzér umiestnite do väčšieho priestoru, vôňa nebude intenzívna. Do priestorov väčších ako 10 m² sú určené katalytické lampy, ktoré zaistia prevoňanie všetkých väčších interiérov.

 

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 24 položiek celkom

Stránka 1/1