*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

CAFÉ MIMI Telový krém-maslo Hlboká výživa (kakao a biely lotos) 220 ml

CAFÉ MIMI

Telový krém-maslo Hlboká výživa

(kakao a biely lotos)

Bez parabénov, minerálnych olejov, EDTA, MIT. Telový krém-maslo na báze kakaového a bambuckého masla, extraktu bieleho lotosa - to je ultravýživná starostlivosť o všetky typy pokožky. Krém má príjemnú vôňu a neskutočne jemnú textúru. Vďaka špeciálnej receptúre a prírodným biologicky aktívnym zložkám je účinným prostriedkom na riešenie mnohých problémov: kakaové maslo - na intenzívnu výživu a ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia; bambucké maslo - na zjemnenie, hydratáciu a intenzívnu regeneráciu pokožky; extrakt bieleho lotosa - dodáva pokožke pevnosť, stimuluje regeneračné procesy v kožných bunkách, napomáha zlepšeniu pružnosti.  


  • Skladom
€4,95
Kategória: Telové krémy a oleje
 

CAFÉ MIMI

Telový krém-maslo Hlboká výživa

(kakao a biely lotos)

Bez parabénov, minerálnych olejov, EDTA, MIT. Telový krém-maslo na báze kakaového a bambuckého masla, extraktu bieleho lotosa - to je ultra výživná starostlivosť o všetky typy pokožky. Krém má príjemnú vôňu a neskutočne jemnú textúru. Vďaka špeciálnej receptúre a prírodným biologicky aktívnym zložkám je účinným prostriedkom na riešenie mnohých problémov: kakaové maslo - na intenzívnu výživu a ochranu pokožky pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia; bambucké maslo - na zjemnenie, hydratáciu a intenzívnu regeneráciu pokožky; extrakt bieleho lotosa - dodáva pokožke pevnosť, stimuluje regeneračné procesy v kožných bunkách, napomáha zlepšeniu pružnosti.  

Spôsob použitia: Neveľké množstvo krému naneste jemnými masážnymi pohybmi na pokožku a masírujte do úplného vstrebania.

Ingredients:  na obale

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 220 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: