*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Vykurovací zväzok - Dobré vibrácie - Biela šalvia 10 cm

Vonné tyčinky Tales of India - Maharani Dream

Tieto vonné tyčinky boli inšpirované érou maharadžov, bohatstva a dokonalosti. Vôňu tvorí bohatá zmes tropických kvetov, ktorej dominuje vznešená tuberóza a jemný jazmín.

Vyrobené v Indii. Prírodné ručne vyrábané vonné tyčinky, dĺžka asi 22 cm. Tieto vysoko kvalitné vonné tyčinky sú balené v krásnej dizajnérskej krabičke a budú horieť asi 55-70 minút.

Eticky vyrobený, ekologický výrobok bez použitia detskej práce.

  • €12,40 €0,90 –7 %
  • Na dotaz
€11,50
Kategória: Vonné tyčinky
Položka bola vypredaná...
 

Dobré vibrácie - Biela šalvia

vykurovací zväzok

Vykurovacie bylinné zväzky, taktiež nazývané vydymovadlá alebo vykurovadlá sa používajú už po stáročia. Americkí Indiáni ich používali pri obradoch na očistenie domov, pri zaháňaní rôznych chorôb a zlých duchov. V dnešnej dobe sa vydymovadlá používajú najmä pre svoje očistné a dezinfekčné účinky. Taktiež pri meditáciách a pri modlitbách. Očisťujú priestory, predmety ale aj auru od negatívnych energií.

Biela šalvia je jednou z najsilnejších rastlín na čistenie a žehnanie. Používa sa ako kadidlo na energetické čistenie a ako súčasť rituálov. Jej dym s výraznou, korenistou vôňou šíri pokoj a liečenie – je výborným sprievodcom počas modlitieb a vďakyvzdaní.

Obsahuje kvietky sedmokrások

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacich zväzkov. Uistite sa, že popol padá na žiaruvzdorné povrchy.

Krajina pôvodu: USA

Balenie: 1 ks 10 cm x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: