*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Botavikos: Limetkový olej 10 ml

Prírodný éterický  limetkový olej

Limetka býva občas nazývaná zelený citrón. Týchto dvoch blízkych príbuzných si mnohí mýlia. Limetka je okrúhlejšia a viac zelená ako citrón a jej vôňa je iná - horko-sladká a rezká. Povzbudivá vôňa limetky pomáha v stavoch apatie, strachu a depresie, rozjasňuje preťažený rozum.  Zlepšuje subjektívne pocity pri vysokej teplote, ktorá sprevádza choroby z nachladnutia, zmäkčuje kašeľ.  Limetkový éterický olej výborne čistí mastnú pokožku, zmenšuje krvácanie pri porezaní a iných poraneniach. Kombinuje sa s vôňami bergamotu, ylang-ylangu, levanduel, muškátového orecha, neroli, palmovej ruže, pelargónie a ruže.

  • €5,25 €0,30 –5 %
  • Skladom
€4,95
Kategória: Éterické oleje
 

Prírodný éterický  limetkový olej

Limetka býva občas nazývaná zelený citrón. Týchto dvoch blízkych príbuzných si mnohí mýlia. Limetka je okrúhlejšia a viac zelená ako citrón a jej vôňa je iná - horko-sladká a rezká. Povzbudivá vôňa limetky pomáha v stavoch apatie, strachu a depresie, rozjasňuje preťažený rozum.  Zlepšuje subjektívne pocity pri vysokej teplote, ktorá sprevádza choroby z nachladnutia, zmäkčuje kašeľ.  Limetkový éterický olej výborne čistí mastnú pokožku, zmenšuje krvácanie pri porezaní a iných poraneniach. Kombinuje sa s vôňami bergamotu, ylang-ylangu, levandule, muškátového orecha, neroli, palmovej ruže, pelargónie a ruže.     

Spôsob použitia:  Aromalampa - 1 kvapka, kúpeľ 1-2 kvapky,  masáž 2-3 kvapky, prísada do kozmetických výrobkov  1-4 kvapky na flakón.

Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Možná individuálna citlivosť na niektorú zo zložiek.  Nenanášať priamo na kožu. V tehotenstve používajte so zvýšenou opatrnosťou.

Ingredients: 100% Citrus aurantifolia Oil

Krajina pôvodu: Rusko

Skladovanie: 5ºC - + 25ºC; 

Objem: 10 ml; 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: