*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Novinka

KHADI: Rastlinná farba na vlasy Mahagónová 100 g

KHADI: Rastlinná farba na vlasy Popolavohnedá

  • dlhotrvajúca farba, jedinečná starostlivosť, objem a žiarivý lesk v jednom kroku  

● 100% rastlinná 

Čisto prírodná popolavá, stredne hnedá farba, bez červenkastých odleskov. Výsledná farba závisí od podkladovej farby Vašich vlasov – pohybuje sa od krémového capuccina až po intenzívnu kávovo hnedú.

Cenné, čisto rastlinné ingrediencie dávajú vlasom intenzívne zafarbenie, žiarivý lesk a bohatú starostlivosť. Dodajú farbu, objem a lesk v jednom kroku! Indigo spolu s hennou zaisťujú živé, dlhotrvajúce zafarbenie a veľmi dobre kryjú biele a šedivé vlasy. Rastlinné pigmenty obklopujú každučký vlas ako vyživujúca glazúra. Senna / cassia vlas regeneruje a posilňuje jeho štruktúru. Amla, bhringaraj a neem darujú vlasom lesk a objem. Khadi Popolavohnedá sa postará nielen o zafarbenie, ale taktiež o výrazný objem a lesk.

S rastlinnými farbami Khadi ošetrujete svoje vlasy čisto prírodnou cestou, bez toho aby ste zasahovali do štruktúry vlasov. Všetky farby podliehajú prísnym laboratórnym kontrolám na obsah škodlivých látok. Všetky odtiene Khadi môžete medzi sebou voľne miešať. Výsledný tón závisí od podkladovej farby vlasov, ich štruktúry, času pôsobenia farby a teploty. Urobte si preto test na pramienku svojich vlasov. 

  • €11,90 €0,40 –3 %
  • Skladom
€11,50
Kategória: Farby na vlasy
 

KHADI: Rastlinná farba na vlasy Mahagónová

  • dlhotrvajúca farba, jedinečná starostlivosť, objem a žiarivý lesk v jednom kroku  

● 100% rastlinná 

Keď červená pobozká hnedú, farba tak výrazná a ušľachtilá, ako mahagónové drevo. Khadi rastlinná farba na vlasy Mahagónová farbí vlasy veľmi výraznou červenohnedou. Výsledný tón závisí od východiskovej farby Vašich vlasov, ako aj od zvolenej doby pôsobenia. Svetlým a šedivým vlasom dáva zamatovú, zemitú červenú farbu, tmavším vlasom intenzívnu tmavú červenohnedú. A spolu s farbou zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzívnu starostlivosť v jednom kroku!  

Tak ako všetky rastlinné farby na vlasy Khadi, je aj tento odtieň 100% prírodný a je nositeľom certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika a certifikácie Vegan. Je teda bez akýchkoľvek syntetických farbiacich zložiek, zvýrazňovačov farieb či kovových solí. A samozrejme bez amoniaku a peroxidov. Má vynikajúcu kryciu schopnosť, vrátane šedivých vlasov. Cenné, čisto rastlinné ingrediencie ako henna, indigo, manjistha čiže moréna, amla či červená repa zaisťujú sýtu, prirodzene žiarivú farbu a zároveň intenzívnu starostlivosť.

Základná doba pôsobenia je 120 minút. Tento odtieň sa zalieva vodou s teplotou 80 °C. Jednotlivé Khadi odtiene môžete medzi sebou miešať a vytvárať si svoje vlastné farebné nuansy.

Rastlinné pigmenty čisto prírodných farieb na vlasy Khadi obklopia každučký vlas. Budete vnímať a vidieť, ako sú Vaše vlasy silnejšie a predchnuté zdravým leskom. Pre prirodzene krásny a markantne pestovaný vzhľad vlasov.

Rastlinné farby na vlasy Khadi v sebe spájajú znalosti ajurvédskej medicíny a najnovšie kozmetické technológie. Sú vyrábané v najvyššej kvalite podľa nemeckých štandardov. Výsledkom je vysoko účinná a zároveň citlivá prírodná kozmetika s cenným zložením, ktorej účinky pocítite sami. Rastlinné farby na vlasy Khadi sú certifikované nemeckým spolkovým zväzom priemyselných a obchodných podnikov (BDIH) podľa medzinárodného štandardu COSMOS AISBL a sú nositeľmi renomovanej certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Zároveň sú nositeľmi certifikácie Vegan.

Spôsob použitia:  Zmiešajte farbiaci prášok s vodou s teplotou 80 °C. Vodu pridávajte postupne, až kým nevznikne krémová pasta konzistencie kyslej smotany. Pre vlasy po ramená je potrebných cca 80 - 100 g prášku. Farbiaci krém naneste na čerstvo umyté vlasy osušené uterákom, ideálne pomocou štetca. Nanášajte ho čo možno najteplejší, avšak nie horúci. Optimálne je začať pri pokožke a následne pokračovať dĺžkami, prameň po prameni. Môžete tiež zvoliť len dofarbenie odrastov. Vlasy zakryte kúpacou čiapkou (je súčasťou balenia, spolu s rukavicami - v biologicky rozložiteľnej kvalite na rastlinnej báze) a uterákom či teplou čiapkou.

Základná doba pôsobenia je 120 minút, alebo môžete voliť podľa Vašich preferencií 60 až 120 minút - čím dlhšie necháte farbu pôsobiť, tým tmavšia je výsledná farba. Ak chcete iba osvieženie farby, zvoľte 15 až 30 minút. Potom farbiaci krém vypláchnite, a to iba vodou. A hotovo.

Vyhnite sa umývaniu vlasov šampónom po dobu 24 - 48 hodín po farbení, pretože zafarbenie sa vplyvom oxidácie na vzduchu ešte vyvíja. Pred prvým umývaním šampónom odporúčame použiť vlasový olej Khadi, ktorý podporí fixáciu pigmentov. Stačí ho nechať pôsobiť 30 minút. Vlasy umyte prírodným šampónom.

Odporučenie: každý vlas je iný. Tak ako všetci sme iní, tak aj štruktúra a pigmentácia vlasu je individuálna. Individuálne výsledky sa teda môžu v prípade prírodných farieb líšiť. Najlepšie je preto otestovať si farbu najskôr na nenápadnom prameni vlasov.

Náš tip - zo šedivých/bielych vlasov na mahagónovú:

Khadi rastlinná farba na vlasy Mahagónová funguje na aditívnom princípe, teda obklopuje vlas vo vrstvách. Je permanentná a kryje šediny. Khadi tip - pre ešte tmavšiu a chladnejšiu červenú zvoľte zafarbenie 2x za sebou.

Odporúčanie: Použite šampóny Khadi na jemné rastlinné umývanie vlasov, bez obsahu silikónov, vlasové oleje Khadi , ktoré podporujú stálosť farby.

Zloženie (INCI):  Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder*, Rubia Cordifolia (manjistha - moréna srdcovitá) Root Powder*, Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder*, Aegle Marmelos (zlaté jablko) Fruit Extract*, Eclipta Prostrata  (bhringaraj) Whole Plant Powder*, Acacia Concinna (shikakai) Fruit Powder*, Terminalia Bellirica (baheda) Fruit Powder*, Terminalia Chebula (harad) Fruit Powder*, Beta Vulgaris (repa červená) Root Powder*, Trigonella Foenumgraecum (senovka grécka) Seed Powder*;

*z kontrolovaného biologického pestovania

Obsah: 100 g  

 

Tento výrobok je s certifikácikou BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika:

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: