*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Elixir: Gél na rýchlu regeneráciu pokožky Živokost (kostihoj) so slimačím slizom 75 ml

Regeneračný gél na kožu so slimačím slizom

Gél je vhodný na starostlivosť o problematickú pokožku. Unikátna kombinácia kostihoja a slimačieho slizu redukuje vrásky a jazvy. Alantoin, obsiahnutý v géle, mikrokolagén a vitamíny A, C a E intenzívne hydratujú pleť a dodávajú jej žiarivý vzhľad. Gél je ideálnym základom pod make-up. Kostihoj je známy ako liek prvej pomoci. Pri aplikácii na kožu sa alantoín (bylinná zložka) ľahko šíri do tkanív a pomáha urýchliť proces hojenia.  Aplikovaný na rany, vredy rýchlo zaceľuje poškodenú kožu a bráni vzniku infekcie. Ak je rana povrchová,  kostihoj ju vylieči bez zjazvenia. Gél z kostihoja možno použiť na modriny, vykĺbenie, vyvrtnutia, pri dne, artritíde, krvácaní hemoroidov, kŕčových žilách, zápale žíl, vredoch, opuchoch a popáleninách. Lieči kožné problémy ako je lupienka, ekzém, akné alebo vredy. Slimačí sliz obsahuje 4 základné zložky: elastín, kolagén, kyselinu glykolovú a alantoín. Taktiež obsahuje proteíny, antioxidanty, stopové prvky, antiproteázu, vitamíny, prírodné antibiotikum a glykosaminoglykan. To všetko prispieva k širokému spektru účinnosti extraktu. Primárnym účinkom jeho urýchlenie  regenerácie pokožky . Vďaka gélu so slimačím slizom si mnoho ľudí poradí s rôznymi kožnými problémami: akné, ekzémy, vrásky, popáleniny, jazvy a začervenania.  Vlastnosti gélu:  baktericídne, antiseptické a protizápalové,  vyhladzuje jazvy a redukuje vrásky, stimuluje a regeneruje všetky vrstvy pokožky.

  • €7,20 €2,25 –31 %
  • Skladom
€4,95
Kategória: Krémy, gély, tinktúry na kožné problémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.075 kg
 

 

 

Regeneračný gél na kožu so slimačím slizom

Gél je vhodný na starostlivosť o problematickú pokožku. Unikátna kombinácia kostihoja a slimačieho slizu redukuje vrásky a jazvy. Alantoin,  obsiahnutý v géle, mikrokolagén a vitamíny A, C a E intenzívne hydratujú pleť a dodávajú jej žiarivý vzhľad. Gél je ideálnym základom pod make-up. Kostihoj je známy ako liek prvej pomoci. Pri aplikácii na kožu sa alantoín (bylinná zložka) ľahko šíri do tkanív a pomáha urýchliť proces hojenia.  Aplikovaný na rany, vredy rýchlo zaceľuje poškodenú kožu a bráni vzniku infekcie. Ak je rana povrchová,  kostihoj ju vylieči  bez zjazvenia. Gél z kostihoja možno použiť na modriny, vykĺbenie, vyvrtnutia, pri dne, artritíde, krvácaní hemoroidov, kŕčových žilách, zápale žíl, vredoch, opuchoch a popáleninách. Lieči kožné problémy ako je lupienka, ekzém, akné alebo vredy. Slimačí sliz obsahuje 4 základné zložky: elastín, kolagén, kyselinu glykolovú a alantoín. Taktiež obsahuje proteíny, antioxidanty, stopové prvky, antiproteázu, vitamíny, prírodné antibiotikum a glykosaminoglykan. To všetko prispieva k širokému spektru účinnosti extraktu. Primárnym účinkom jeho urýchlenie  regenerácie pokožky . Vďaka gélu so slimačím slizom si mnoho ľudí poradí s rôznymi kožnými problémami: akné, ekzémy, vrásky, popáleniny, jazvy a začervenania.  Vlastnosti gélu:  baktericídne, antiseptické a protizápalové,  vyhladzuje jazvy a redukuje vrásky, stimuluje a regeneruje všetky vrstvy pokožky.

Spôsob použitia: Dostatočné množstvo gélu naneste na problematické miesto a kruhovými pohybmi masírujte 2-3-krát denne. Upozornenie:  Nepoužívať pri  individuálnej citlivosti na niektorú zo zložiek, pri kontakte s očami opláchnuť veľkým množstvom vody.  

Upozornenie: Pri zasiahnutí očí vypláchnuť veľkým množstvom vody.

Kontraindikácie: ciltivosť na niektorú zložku prípravku

Ingredients: Aqua,Triceteareth-4 phosphate, Glycerine, Mіneral oіl, Glyceryl stearate, Corn oil, Shea butter, Cetylceteatyl alcohol, Triethanolamine, Carbomer, Symphyti extract, Mucilagine domiporti extract, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-nitropropan-1,3-diol

Objem: 75 ml 
Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: