*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na chrbticu, kĺby a svaly OKOPNIK 100 ml

911+   Gél -balzam na kĺby  OKOPNIK (KOSTIHOJ)

Gél-balzam OKOPNIK obsahuje dve aktívne zložky, ktoré sú schopné liečivo pôsobiť  na zapálené kĺby a tkanivá - extrakt z kostihoja a chondroitín. Extrakt z kostihoja pomáha znížiť zápal v kĺboch, chrbtici, krížoch, svaloch a šľachách, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív pri zlomeninách, natiahnutiach šliach, výronoch, pomliaždeninách a iných zraneniach. Chondroitín, hlavná zložka synoviálnej tekutiny v kĺboch je stavebnou látkou chrupavky, slúži ako mazivo kĺbového povrchu. Komplex esenciálnych olejov upokojuje a hreje.  Gél obsahuje extrakt z kostihoja, extrakt baďagy, chondroitín, olej z jalovca, olej cajeput, rozmarínový olej, eukalyptový olej, klinčekový olej.

  • €7,25 €0,30 –4 %
  • Skladom
€6,95
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

911+   Gél -balzam na kĺby  OKOPNIK (KOSTIHOJ)

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Gél-balzam OKOPNIK obsahuje dve aktívne zložky, ktoré sú schopné liečivo pôsobiť  na zapálené kĺby a tkanivá - extrakt z kostihoja a chondroitín. Extrakt z kostihoja pomáha znížiť zápal v kĺboch, chrbtici, krížoch, svaloch a šľachách, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív pri zlomeninách, natiahnutiach šliach, výronoch, pomliaždeninách a iných zraneniach. Chondroitín, hlavná zložka synoviálnej tekutiny v kĺboch je stavebnou látkou chrupavky, slúži ako mazivo kĺbového povrchu. Komplex esenciálnych olejov upokojuje a hreje.  Gél obsahuje extrakt z kostihoja, extrakt baďagy, chondroitín, olej z jalovca, olej cajeput, rozmarínový olej, eukalyptový olej, klinčekový olej.

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie:   Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: