*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na kĺby a chrbticu CHONDROITIN 100 ml

911+   Gél -balzam na kĺby CHONDROITIN

Gél-balzam na kĺby CHONDROITIN sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení: osteochondrosis, radiculitis, artróza, artritída, dna. Chondroitín pomáha obnoviť povrch chrupavky kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšujú ich pohyblivosť, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva. Glukosamín zvyšuje schopnosť organizmu produkovať kolagén a proteoglycan, potrebné pre obnovu kĺbov, má protizápalový účinok. Vitamíny B1, B6 urýchľujú regeneračné procesy v nervovom tkanive. Gél obsahuje:  chondroitín, glukosamín, eukalyptový olej, mentol, gáfor, vitamíny B1 a B6, jalovcový, jedľový, rozmarínový olej,  olej z arniky a dvojzuba.

  • €7,95 €1 –12 %
  • Skladom
€6,95
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

911+   Gél -balzam na kĺby CHONDROITIN

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Gél-balzam na kĺby CHONDROITIN sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení: osteochondrosis, radiculitis, artróza, artritída, dna. Chondroitín pomáha obnoviť povrch chrupavky kĺbov a chrbtice, zmierňuje degeneratívne zmeny kĺbov, zlepšujú ich pohyblivosť, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva. Glukosamín zvyšuje schopnosť organizmu produkovať kolagén a proteoglycan, potrebné pre obnovu kĺbov, má protizápalový účinok. Vitamíny B1, B6 urýchľujú regeneračné procesy v nervovom tkanive. Gél obsahuje:  chondroitín, glukosamín, eukalyptový olej, mentol, gáfor, vitamíny B1 a B6, jalovcový, jedľový, rozmarínový olej,  olej z arniky a dvojzuba.

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie:   Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Rusko  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: