*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na kĺby a chrbticu s včelím jedom APITOXIN 100 ml

911+   Gél -balzam na kĺby  APITOXIN

Gél-balzam na kĺby s včelím jedom APITOXIN sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení: osteochondrosis, radiculitis, artróza, artritída, dna. Znižuje bolesť a opuchy, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva a tvorbu synoviálnej tekutiny, má protizápalové, antibakteriálne a antireumatické účinky,  zlepšuje mikrocirkuláciu, poskytuje výživovú podporu pohybového aparátu. Normalizuje metabolizmus v kĺboch, zlepšuje výživu tkanív, obnovuje sa pohyblivosť kĺbov.  Gél obsahuje včelí jed, extrakt  nátržnice, kostihoja, kalízie voňavej, eukalyptový olej a gáfor.

  • €7,95 €1 –12 %
  • Momentálne nedostupné
€6,95
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná...
 

911+   Gél -balzam na kĺby  APITOXIN

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Gél-balzam na kĺby s včelím jedom APITOXIN sa odporúča ako pomocný prostriedok pri liečbe kĺbových ochorení: osteochondrosis, radiculitis, artróza, artritída, dna. Znižuje bolesť a opuchy, stimuluje regeneráciu chrupavkového tkaniva a tvorbu synoviálnej tekutiny, má protizápalové, antibakteriálne a antireumatické účinky,  zlepšuje mikrocirkuláciu, poskytuje výživovú podporu pohybového aparátu. Normalizuje metabolizmus v kĺboch, zlepšuje výživu tkanív, obnovuje sa pohyblivosť kĺbov.  Gél obsahuje včelí jed, extrakt  nátržnice, kostihoja, kalízie voňavej, eukalyptový olej a gáfor.

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie:   Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: