*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

911+: Gél na kĺby a chrbticu SABEĽNIK (nátržnica) 100 ml

911+   Gél -balzam na kĺby a chrbticu SABEĽNIK

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Sabeľnik (nátržnica) alebo "ruský ženšen" sa oddávna odporúča na liečenie a prevenciu rôznych ochorení. V kombinácii s extraktmi žihľavy a arniky, a tiež eukalyptovým olejom, borievkovým a tymiánovým olejom má proti zápalový a bolesť tlmiaci účinok na kĺby. Pomáha odstrániť opuch, zregenerovať sa po úrazoch. Gél-balzam sa odporúča používať pri prejavoch artritídy, artrózy, reumatizmu, radikulitídy, dny. Je účinný aj na odstránenie bolesti s valov a pri natiahnutí šliach. 

  • €7,85 €0,40 –5 %
  • Skladom
€7,45
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
 

911+   Gél -balzam na kĺby a chrbticu SABEĽNIK

Krémy a gély 911+  sú zo 40%  zložené z liečivých rastlinných extraktov, esenciálnych a mastných olejov. Ich účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami Ruskej akadémie vied. Sabeľnik (nátržnica) alebo "ruský ženšen" sa oddávna odporúča na liečenie a prevenciu rôznych ochorení. V kombinácii s extraktmi žihľavy a arniky, a tiež eukalyptovým olejom, borivkovým a tymiánovým olejom má proti zápalový a bolesť tlmiaci účinok na kĺby. Pomáha odstrániť opuch, zregenerovať sa po úrazoch. Gél-balzam sa odporúča používať pri prejavoch artritídy, artrózy, reumatizmu, radikulitídy, dny. Je účinný aj na odstránenie bolesti s valov a pri natiahnutí šliach. 

 
 

Spôsob použitia: Malé množstvo krému  naniesť na čistú pokožku problematických partií 2-3x denne a masážnymi pohybmi rozotrieť do úplného vstrebania.

Upozornenie:   Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na akúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. 

Ingredients: na obale.

Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: