*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Akcia

Elixír: Krém-balzam s hadím jedom Zmijovit 75 ml

Tento krém obsahuje hadí jed, včelí vosk a výťažky z liečivých rastlín, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na pohybový aparát. Krém má výrazný protizápalový účinok. Pomáha zmierniť chronické bolesti a svalové kŕče. Upokojuje neuralgiu. Znižuje usadzovanie vápenatých solí. Pomáha pri regenerácii jaziev. 

Hadí jed má protizápalové účinky a pôsobí ako analgetikum. Používa sa na chronické reumatické bolesti kĺbov a svalov, stavy po úrazoch, pomliaždeniny a neuralgie. Extrakt z rozmarínu lekárskeho stimuluje prekrvenie tkanív, podporuje ich vyživovanie a uľavuje pri bolestiach. Kostihoj lekársky regeneruje tkanivo, používa sa pri bolestiach svalov, kĺbov a pri zlomeninách. Paprika ročná posilňuje krvný obeh, chráni cievy a pôsobí ako prevencia proti krvným zrazeninám. Extrakt z kadidlovníka a jeho živice obsiahnuté v kréme zmierňujú zápalové procesy a prejavy osteoartrózy, pomáhajú pri bolestiach kĺbov, rannej stuhnutosti a zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Urýchľujú obnovu lokálnych krvných ciev poškodených zápalom. 

 

  • €10,90 €3 –28 %
  • Skladom
€7,90
Kategória: Krémy a gély na svaly, kĺby a chrbticu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
 

Tento krém je zaujímavý svojím zložením. Okrem hadieho jedu obsahuje výťažky z liečivých rastlín, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na pohybový aparát. Hadí jed má protizápalové účinky a pôsobí ako analgetikum. Zvýšená cirkulácia urýchľuje metabolizmus tkanív, analgetické, protizápalové, protikŕčové účinky. Používa sa na chronické reumatické bolesti kĺbov a svalov, stavy po úrazoch, pomliaždeniny a neuralgie. Extrakt z rozmarínu lekárskeho stimuluje prekrvenie tkanív, podporuje ich vyživovanie a uľavuje pri bolestiach. Kostihoj lekársky regeneruje tkanivo, používa sa pri bolestiach svalov, kĺbov a pri zlomeninách. Paprika ročná posilňuje krvný obeh, chráni cievy a pôsobí ako prevencia proti krvným zrazeninám. Extrakt z kadidlovníka a jeho živice obsiahnuté v kréme zmierňujú zápalové procesy a prejavy osteoartrózy, pomáhajú pri bolestiach kĺbov, rannej stuhnutosti a zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Urýchľujú obnovu lokálnych krvných ciev poškodených zápalom. 

Indikácie:  ako pomocná látka komplexnej liečby osteochondrózy, neuralgie, ochoreniach podobného typu a ukladaní soli v kĺboch.

Krém má výrazný protizápalový účinok. Pomáha zmierniť chronické bolesti a svalové kŕče. Upokojuje neuralgiu. Znižuje usadzovanie vápenatých solí. Pomáha pri regenerácii jaziev

Kontraindikácie: Nepoužívať v prípade kožných ochorení a v prípade neznášanlivosti na jednotlivé zložky balzamu.

Zloženie: Aqua, Glyceryl Stearate, Glycerin, Alcohol Denat., Extracts: Symphytum Officinale, Capsicum Annuum, Boswellia Serrata, Inula Helenium, Rosmarinus Officinalis; Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Stearic Acid, Zea Mays Oil, Triethanolamine/Sodium Hydroxide, Lanolin, Camphor, Venenum, Methyl Salicylate, Methylparaben, Propylparaben.

Objem:75ml

Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: