*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

O značke kozmetiky Natura Siberica

Natura Siberica je prvá ruská značka kvalitnej organickej kozmetiky 

                                                                          Naša ponuka výrobkov Natura siberica                                                                                      

 

Zodpovedá európskym štandardom kvality organickej kozmetiky, o čom svedčia početné prestížne certifikáty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica nie je iba prírodná kozmetika alebo kozmetika z bylín. Je to prvá certifikovaná organická kozmetika v Rusku.   
   
Účinnosť kozmetiky Natura Siberika sa dosahuje vďaka správnemu zberu a spracovaniu prírodných komponentov, prísnemu dodržiavaniu technológií a kontrole výroby. Tajomstvo obrovského potenciálu sibírskych bylín spočíva v tom, že rastú v drsných podmienkach a sú nútené po celý čas bojovať o život, kvitnúť v relatívne krátkom časovom období. Tieto faktory viedli k vysokej koncentrácii účinných látok v sibírskych bylinách.

NATURA SIBERICA  JE KOZMETIKA PRE TÝCH, KTORÍ SI CENIA SVOJE ZDRAVIE A KRÁSU A CHCÚ PRE SEBA TO NAJLEPŠIE.

 Firma Natura Siberica vedie sociálnu politiku zameranú na pomoc malopočetným národom, žijúcim na severe Ruska a Ďalekom východe.  V r. 2013 spoločne s Irkutskou botanickou záhradou spustila projekt,  vďaka ktorému bude v r. 2018 vysadených viac ako  70 000 vzácnych rastlín.

V r. 2013 začala firma budovať prvú organickú farmu v Rusku zameranú na pestovanie vzácnych sibírskych rastlín, ktorá získala Európsky bio-štandard ЕU 834/0. Na farme pracujú predstavitelia národov Sibíri, ktorí poznajú špecifiká svojej unikátnej zeme a uplatňujú ich aj pri ručnom zbere divorastúcich bylín na výrobu kozmetiky Natura Siberica.

O silnom liečebnom  potenciále sibírskych bylín sa vie veľmi dávno.  A to je dôvod, prečo ich využívajú poprední výrobcovia kozmetiky. Avšak, súčasné používanie petrochémie, parabénov, silikónov alebo GMO oslabuje liečivú silu, ktorú v sebe ukrývajú extrakty zo sibírskych bylín. Značka Natura Siberica sa riadi inou filozofiou: iba vo svojej najčistejšej podobe dokážu vzácne prírodné suroviny, nájdené na priestoroch Sibíri, prejaviť svoju maximálnu účinnosť .  Práve z tohto dôvodu je kozmetika značky Natura Siberica vyrábaná bez umelých prísad, farbív, SLS a parabénov.

100% prírodná, organická, vysokokvalitná, veľmi účinná, absolútne bezpečná - takto sa dá charakterizovať kozmetika Natura Siberica.

Obľúbenosť značky Natura Siberica neustále rastie. Svoje obchody už má v mnohých krajinách: Dánsku, Japonsku, Anglicku, Nemecku, Francúzsku, Španielsku, Taliansku. 

 Natura Siberica bola ocenená mnohými medzinárodnými oceneniami:

  • Najlepšia značka Cosmoprof 2012, Bologna, Taliansko v nominácii Zelená kozmetika.
  • Najlepší organický produkt pre matky a deti 2013, Londýn, Veľká Británia, Natural&Organic products Europe
  • Najlepší produkt 2013, podľa názoru Allure Russia, 2013
  • Víťaz v nominácii Best face care product ocenenia Beauty Challenger Awards na výstave Beyond Beauty, Paríž.

              

 

Sortiment kozmetiky Natura siberica je rozdelený do 4 hlavných skupín:

  • starostlivosť o telo,
  • starostlivosť o tvár, 
  • starostlivosť o vlasy,
  • dekoratívnu kozmetiku.

 

Najnovší ocenený výrobok v roku 2016: Medovo-rakytníkový píling.