*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Vyhladzujúce pleťové sérum Dr. Konopku

Prešlo viac ako mesiac, ako som začala používať Vyhladzujúce pleťové sérum Dr. Konopku a preto by som sa s vami rada podelila o svoje pocity.               

K séru som sa dostala úplnou náhodou. Zaujala mi jeho nízka cena a to, že má prestížne certifikáty - Vegan, BDIH a Cosmos Natural.  

Sérum obsahuje  olej z pšeničných klíčkov, bohatý na vitamín E a polynenasýtené mastné kyseliny, potrebné pre komplexnú starostlivosť o pleť, jej hydratáciu a regeneráciu. Extrakt fialky vyhladzuje pleť, tonizuje ju, skrýva viditeľné defekty. Výrobca neuvádza na aký typ pleti je sérum určené, malo by byť teda vhodné pre všetkých.  

Sérum je v sklenenej fľaštičke z tmavého skla.  Vrchnáčik je doplnený pipetou. Fľaštička je v kartónovej krabičke, na ktorej sú všetky informácie o výrobku.  Objem: 30 ml. Konzistencia séra je jemne olejovitá, takmer priezračná, trošku mútna. Všetky zložky v sére sú prírodného pôvodu a vzhaľom na existenciu certifikátov predpokladám, že aj parfumácia je prírodná. 

Môj dojem: sérum má ľahkú kvetinovú vôňu, spočiatku mi pripomínala trochu vôňu z lekárne, ale príjemnú. Sérum nanášam na pleť ráno a večer, po jej očistení. Aj keď je na obale uvedené, že sa používa iba na tvár, ja ju používam i na krk. Práve na krku najlepšie vidím účinok jeho používania. Pokožka sa napla, je pevnejšia a hladšia. Pocit po použití na tvári je tiež príjemný. Nehľadiac na olejovú konzistenciu, sérum sa okamžite rozplýva na pokožke. Výborne hydratuje a zmatňuje pleť. Póry sú menej viditeľné. Ďalší účinok séra závisí od následnej starostlivosti. Ak na sérum nanesiete hustý ťažký krém, môžete sa rozlúčiť s matnou pokožkou a znovu uvidíte rozšírené póry. Mne na večerné ošetrenie pleti stačí iba samotné sérum. Nočný krém už nepoužívam. Sérum sa míňa dosť pomaly, takže vydrží dlho. Na tvár a krk používam asi 5 kvapiek (nešetrím). Za mesiac som spotrebovala asi polovicu fľaštičky. 

Nemám momentálne žiadne problémy s pleťou, preto som nepocítila viditeľné zázračné zmeny na tvári po použití séra, ale jeho používanie je skutočne veľmi príjemné.

Na základe vlastných skúseností odporúčam toto sérum všetkým s normálnou, zmiešanou a problematickou pleťou.