*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

SERAFIN: Propolisová tinktúra 50 ml

SERAFIN

Propolisová tinktúra

Propolisová tinktúra Serafin sa užíva vnútorne. Pôsobí najmä na podporu celkovej imunity. Má silné antibakteriálne a antivírusové účinky. Používa sa i pri zápaloch žalúdočných a črevných slizníc, ochorení horných ciest dýchacích. Významné pôsobenie propolisovej tinktúry bolo zaznamenané najmä v dutine ústnej, a to v prípade zápalu ďasien, problému so zubami, pri aftách a bolestiach v krku.

  • €10,50 €0,50 –4 %
  • Skladom
€10
Kategória: Prírodné tinktúry
 

SERAFIN

Propolisová tinktúra

 

Propolis je živicová hmota príjemnej aromatickej vône, ktorá vzniká pri stavebnej činnosti včiel. Včely látky na výrobu propolisu zbierajú zo stromu, z ich pupeňov a kôry, a tiež z rastlín. Farba propolisu nie je rovnaká, objavuje sa v rozpätí od zelenožltej až k temno hnedej podľa veku a pôvodu. Zafarbenie je tiež ovplyvnené obsahom stopových prvkov a flavonoidov. Propolis obsahuje nielen živicové látky, ale tiež flavonoidy, éterické oleje a vitamíny najmä rady B a vitamín E. Z minerálov stojí za zmienku vápnik, železo, mangán, kremík,
chróm, kobalt, zinok. V propolise nájdeme i mastné kyseliny, enzýmy a pele.

Ako liečivú látku ju používali už staré národy ako Gréci či Rimania. Pôvodne včely propolis používali ako tmel k ochrane proti plesniam, vírusom a baktériám. Z rovnakých dôvodov sa začal takto používať aj v ľudovom liečiteľstve.

Spôsob použitia: Propolisová tinktúra Serafin sa užíva vnútorne. Pôsobí najmä na podporu celkovej imunity. Má silné antibakteriálne a antivírusové účinky. Používa sa i pri zápaloch žalúdočných a črevných slizníc, ochorení horných ciest dýchacích. Významné pôsobenie propolisovej tinktúry bolo zaznamenané najmä v dutine ústnej, a to v prípade zápalu ďasien, problému so zubami, pri aftách a bolestiach v krku.

Upozornenie: Ako u všetkých včelích produktov, tak aj na propolis môžu byť citlivejší alergickí jedinci. Je treba si vyskúšať citlivosť voči propolisu, najlepšie na vnútornej strane zápästia.
Propolisovú tinkturu odporúčame nakvapkať do malého množstva horúcej vody, aby sa odparil alkohol a následne užiť - vnútorne.

Objem: 50 ml

Krajina pôvodu: Česko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: