*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Natura Siberica for MEN: Osviežujúci sprchový gél "Biely medveď" 250 ml

Osviežujúci sprchový gél Biely Medveď 

Sprchový gél  je unikátny produkt pre dokonalé očistenie, osvieženie a hydratáciu pleti. Odstraňuje viditeľné stopy ospalosti a nežiadúci efekt po náročnej noci.

Organická medvedica lekárska efektívne čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Šťavel jakutský okamžite povzbudzuje a celý deň poskytuje dlhotrvajúcu energetickú podporu. Organický borák hydratuje, osviežuje, tonizuje a stimuluje regeneráciu pleti. Vitamín C dodáva energiu, zvyšuje pevnosť a pružnosť kože, zatiaľ čo 100% taurín odbúrava viditeľné známky únavy a stresu.

 

  • €5,45 €0,30 –6 %
  • Skladom
€5,15
Kategória: Sprchovacie gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
 

Osviežujúci sprchový gél Biely Medveď 

Odstraňuje viditeľné stopy ospalosti a nežiadúci efekt po náročnej noci.

Úžasne osviežujúci sprchový gél "BIELY MEDVEĎ" je vyrobený pre aktívnych a odvážnych mužov, ktorí majú náročné životné tempo! Divoké sibírskej byliny sú obrovským zdrojom energie - obsahujú silu, ktorá je tak dôležitá pre aktívnych mužov.

Organická medvedica lekárska je plná trieslovín, ktoré efektívne čistí, hydratuje a vyživuje pokožku. Šťavel Yakutsk okamžite povzbudzuje a celý deň poskytuje dlhotrvajúcu energetickú podporu. Organický borák hydratuje, osviežuje, tonizuje a stimuluje regeneráciu pleti. Vitamín C dodáva energiu, zvyšuje pevnosť a pružnosť kože, zatiaľ čo 100% taurín odbúrava viditeľné známky únavy a stresu.

Sprchový gél  je unikátny produkt pre dokonalé očistenie, osvieženie a hydratáciu pleti. Navyše pomáha navodiť pocit prebudenia a odstraňuje viditeľné známky ospalosti, nežiadúce viditeľné stopy po náročnej noci a dobíja Vás energiou po celý deň!

Spôsob použitia: Sprchový gél naneste na navlhčené telo a jemne masírujte až kým sa nevytvorí pena, opláchnite.

Vyrobené z bylín a bobúľ divokej Tajgy
100% sibírska KOZMETIKA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: