*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Čarovná vonná sviečka Pre priateľstvo s kameňmi machového achátu 280 g

  • 1 z 3

Čarovná sviečka Pre priateľstvo

s vôňou zamatového mesiaca

a kameňmi nachového achátu

Nasmerujte svoje vnútorné svetlo s magickou sviečkou pre priateľstvo, ktorá môže horieť až 50 hodín. 

Sviečka s vôňou mandarínky a bazalky je zakončená drahokamami achát, o ktorých sa hovorí, že podporujú pokoj a emocionálnu rovnováhu. Je vyrobená zo sójového vosku, čo znamená, že je šetrnejšia k životnému prostrediu a má vynikajúce schopnosti zadržiavať vôňu.


  • Skladom
€17,50
Kategória: Sviečky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
 

Čarovná sviečka

s vôňou zamatového mesiaca

a kameňmi nachového achátu

Nasmerujte svoje vnútorné svetlo s magickou sviečkou pre priateľstvo, ktorá môže horieť až 50 hodín. Sviečka s vôňou mandarínky a bazalky je zakončená drahokamami achát, o ktorých sa hovorí, že podporujú pokoj a emocionálnu rovnováhu. Je vyrobená zo sójového vosku, čo znamená, že je šetrnejšia k životnému prostrediu a má vynikajúce schopnosti zadržiavať vôňu.

Ako používať kúzlo sviečky: Vytvorte si priestor vo svojom dome a premýšľajte o svojich túžbach. Umiestnite svoju sviečku s osobnými predmetmi v jej svetle, obrázkami, šperkami a drahými kameňmi. Nezapaľujte sviečku okamžite.

Zapáľte plameň, keď je ten správny čas, pokojne si sadnite a využite čas na meditáciu a premýšľanie. Keď je sviečka spotrebovaná, môžete zvyšky vosku vyčistiť v horúcej vode a získať vzácne kamene. Majte ich pri sebe, aby ste predĺžili mágiu.

Najlepší tip – Buďte kreatívni s dózou po použití sviečky, sú z nej dokonalé vázy.

Čarovné Sviečky sú posilnené čistým elementom ohňa, ktorý predstavuje transformáciu. Skromný plameň sviečky je schopný transformovať naozaj čokoľvek. Táto transformačná energia umožňuje zmeny, po ktorých túžite vo svojom živote. 

Doba horenia: 50 hodín 

Výška 20 cm, priemer 5 cm.

Hmotnosť: 280 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: