Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. UPOZORNENIE: V súvislostí s aktuálnou situáciou sme zrušili doručovanie Slovenskou poštou a na pobočky Zásielkovne do odvolania. Doručovanie prostredníctvom kuriéra GLS sa realizuje, ale dobierka nie je od 17.3.2020 možná (iba platba online kartou alebo prevodom vopred). V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Čajové koncentráty

Bylinné čajové koncentráty sú koncentrované bylinné čaje, ktorých použitie v dnešnej uponáhľanej dobe je veľmi jednoduché a pohodlné, a pritom ich účinok je veľmi silný. Je to unikátny výrobok, ktorý vyrába iba spoločnosť Serafín pod svojim ochranným patentom.

Čajové koncentráty nie sú sirupy. Ich účinnosť je oveľa vyššia ako účinnosť sirupov. Pri výrobe bylinných koncentrátov sa  byliny niekoľko hodín lúhujú pomocou horúcej pary a silného tlaku tak, aby sa z nich získalo čo najviac účinných látok. Takto získaný bylinný výluh je vlastne veľmi koncentrovaný bylinný čaj. Tento výluh sa konzervuje len formou pasterizácie za pridania jablčného  koncentrátu.

Čajový koncentrát neobsahuje cukor, takže je vhodný i pre diabetikov, neobsahuje chemické a konzervačné látky, ani alkohol, je teda vhodný i pre malé deti. Čajové koncentráty môžu užívať i vegetariáni. Užívanie čajových koncentrátov nemá žiadne kontraindikácie. Pri užívaní bylinných koncentrátov vždy zvýšte svoj pitný režim. Čajové koncentráty doporučujeme užívať buď ako bylinný čaj alebo priamo na lyžičku. Pri odporúčanom spôsobe užívania pre dospelého vystačí jedno balenie na  cca 25 - 28 dní.

cajove-koncentraty-serafin

Čajové koncentráty doporučujeme užívať buď ako bylinný čaj alebo priamo na lyžičku ako napr. bylinný sirup. Bylinný čaj z čajového koncentrátu vytvoríme tak, že jednu plnú kávovú lyžičku čajového koncentrátu zalejeme prevarenou teplou vodou. Pre dobrú a výraznú chuť odporúčame malú šálku t.j. cca 1 dcl vody. Množstvo vody v tomto prípade nemá vplyv na účinok čajového koncentrátu, iba na jeho chuť. Čajový koncentrát môžeme však aj naliať na lyžičku a prehltnúť. Jeho chuť je veľmi príjemná a účinok je rovnaký.

 

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 6 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.