*Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. *UPOZORNENIE: V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.
Novinka

QYRA Intensive Care Collagen ® – pre krásnu pleť, vlasy a nechty 20 ampúl

INTENSIVE CARE COLLAGEN -  21 ampuliek na pitie  

1 ampulka (25 ml) na pitie obsahuje 2,5 g bioaktívnych kolagénových peptidov špecifických pre kožu, nechty a vlasy VERISOL® + 100% DDD Biotín + 100% DDD Niacín. Podporuje vlastnú tvorbu kolagénu v organizme. Vypĺňa kolagénom spodnejšiu vrstvu kože – dermu, čím zmierňuje a vyhladzuje vrásky. Posilňuje pružnosť pokožky.

Viac informácií o QYRA

Účinky pocítite už po štyroch týždňoch pravidelného používania. S produktom QYRA® bude Vaša pokožka oveľa pevnejšia a sviežejšia.

  • €34 €1,50 –4 %
  • Skladom
€32,50
Kategória: Kolagén
 

INTENSIVE CARE COLLAGEN 

QYRA® (bioaktívne kolagénové peptidy špecifické pre kožu, nechty a vlasy Verisol® 2,5g + 100% DDD Biotín +100% DDD Niacín) ovplyvňuje metabolizmus kože a ďalšie procesy zodpovedné za stratu kolagén extracelulárnej matrix. Vďaka bioaktívnym kolagénovým peptidom®, ktoré QYRA® obsahuje je pozorovaná citeľne pevnejšia a hladšia pleť s menším množstvom vrások u žien aj mužov. QYRA® efektívne spomaľuje proces starnutia pokožky, zmierňuje celulitídu, vyživuje a spevňuje vlasy a nechty. Perorálne podávanie QYRA® systematicky vplýva na metabolizmus kolagénu v koži zvnútra a to aj tam kde už nevedia pôsobiť krémy a iné produkty pôsobiace len na vonkajšiu vrstvu kože. Zvyšuje vlhkosť pokožky a spomaľuje tvorbu vrások. 

Potenciál QYRA® bol skúmaný v niekoľkých klinických štúdiách ! Už po 4 týždňoch užívania bioaktívnych kolagénových peptidov QYRA® bola pozorovaná o 15 % vyššia elasticite kože v porovnaní s užívaním placeba, množstvo kolagénu v koži sa zvyšilo o 60 %, čím nastalo výrazné zníženie hĺbky a množstva vrások a došlo k významne vyššej koncentrácií prokolagénu.

QYRA® vďaka svojmu zloženiu ponúka ženám i mužom:

  • Zlepšenie elasticity a pevnosti pokožky
  • Zmiernenie prejavov starnutia a vrások
  • Zmiernenie prejavov celulitídy
  • Spevnenie a skrášlenie nechtov a vlasov
  • Rýchlu a viditeľnú účinnosť vďaka konceptu “ krása zvnútra“
  • Prírodný a prirodzený prístup v starostlivosti o krásu a zdravie
  • Pohodlné a jednoduché užívanie – 1 ampula (25ml) na pitie/denne
  • Najvyššia sila kolagénu na trhu – 2,5g Verisol®/denná dávka

 

Objem balenia: 21 ampuliek na pitie     

Spôsob užívania: Užíva sa 1 ampulka denne – dobre pretrepať a vypiť. Uchovanie pri izbovej teplote a v tme. 
Odporúčaná terapia je podľa klinických štúdii min.4-8 týždňov počas roka, čo sa rovná 2-3 baleniam

Zloženie: Bioaktívny kolagénový peptid VERISOL® 2,5 g + 100% DDD Biotín + 100% DDD Niacín / v 25 ml ampulke na pitie. Balenie 21 ampuliek (dávkovanie-1 ampulka/ 1x denne)

Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: