Doprava zadarmo pri každom nákupe nad 50,- EUR. UPOZORNENIE: V súvislostí s aktuálnou situáciou sme zrušili doručovanie Slovenskou poštou a na pobočky Zásielkovne do odvolania. Doručovanie prostredníctvom kuriéra GLS sa realizuje, ale dobierka nie je od 17.3.2020 možná (iba platba online kartou alebo prevodom vopred). V prípade, že nie je možné vykonať platbu kartou, kontaktujte nás e-mailom. Číslo účtu: SK4083300000002801483048. Variabilný symbol - číslo objednávky.

Tinktúry z pupeňov

Tinktúry z pupeňov

Tinktúry z pupeňov sú jedinečným, vysoko účinným prírodným prípravkom, obsahujúcim výluh zo zárodočných buniek rastlín - z pupeňov, pukov a mladých výhonkov. Nazývajú sa gemmoterapeutiká. Tinktúry z pupeňov sa vyrábajú z čerstvých pupeňov, pukov a mladých výhonkov zbieraných a pestovaných v ekologicky čistých oblastiach

Gemmoterapeutiká - tinktúry z pupeňov obsahujú veľké množstvo aktívnych účinných látok, nakoľko pupene rastlín v sebe obsahujú informáciu o celej rastline - o kvete, liste, koreňa, kôre a tiež obsahujú veľké množstvo dobre vstrebateľných vitamínov, minerálov, stopových prvkov.

Gemmoterapia patrí medzi najúčinnejšie formy bylinnej liečby.

tinktury

Na začiatku každej liečebnej kúry sa odporúča najprv organizmus očistiť podaním tzv. drenážneho prostriedku. K tomuto účelu sa najčastejšie používa tinktúra z brezových pupeňov, ktorá má všeobecne očistný účinok na celý organizmus a stimuluje funkcie pečene a pankreasu, čím dochádza k odbúraniu a vyplaveniu toxických látok  z organizmu. Užívanie tinktúry z brezových pupeňov ako drenážneho prostriedku môžeme nahradiť tak, že súčasne s vybranou tinktúrou pijeme zodpovedajúci bylinný čaj.  Čaj v kombinácii s tinktúrou pôsobí nie len ako prírodný liečebný prostriedok, ale zároveň pôsobí ako drenážny prostriedok pre lepšie pôsobenie tinktúr z pupeňov rastlín. Napr. k tinktúre z pupeňov cesnaku medvedieho pijeme čaj Hypertonik. Produkty Serafin sú zostavené tak, aby fungovali vo vzájomnej kombinácii. 

Pokiaľ vám v tinktúrach prekáža alkohol, nakvapkajte požadovanú dávku do teplej vody či teplého čaju, alkohol sa odparí a zostane len účinná latka. Takto upravenú tinktúru môžete podať i deťom od troch rokov. 

Jedno balenie obsahuje 50 ml, čo je 1100 kvapiek.

 

Zmesi z pupeňov - špeciálne zmesi z pupeňov sú určené k priamemu riešeniu konkrétnych zdravotných problémov.

 
 
 
 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 15 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.